Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után ti beengednétek...

Szülés után ti beengednétek magatokhoz olyan rokon látogatót, aki az elmúlt 9 hónapban sem felőletek sem pedig az érkező baba felől nem érdeklődött? 37 hetes kismama

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Öhm, nem, de akkor sem, ha látogatott volna. Szülés után hagyjon mindenki békén.
2020. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
már miért kéne mindenféleképpen érdeklődnie egy rokonnak? nem értem a mai kismamákat, mintha attól hogy kismama róla szólna minden...
2020. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
arról írok amiről a kérdés szól, ugyanis a kérdező csak azért nem engedné be, mert nem érdeklődött a baba iránt. Nem pedig azért mert senkit nem akar látni szülés után. Más szóval aki nem érdeklődik egyfolytában, hogy mi van a babucival az nem jöhet be,de amúgy meg igen? értelmezd te jól a kérdést...
2020. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Muszáj volt, hozott egy rakat pénzt, azóta azt hiszem 1x találkoztunk (6 év alatt)
2020. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Mért? Mondta, hogy el akar jönni? Nem. Akkor miről beszélsz? Egyébként azt engedsz be,akit be akarsz, és nem engeded be, akit nem akarsz, mert felnőtt vagy szuverén döntéssel. Nem kell létkérdést csinálni belőle!
2020. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Aki babát vállal, vállaljon több felelősséget is... sztem. ;)

Tudd, hogy mi a jó neked, mi a jó a gyereknek.

2020. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig nem érdeklődött, akkor most is leszarja a babucidat. Ahogy a többi ember is. Senkit sem érdekel a babucid, csak téged.
2020. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésre válaszolva: igen,beengedném. Mivel 9 hónap alatt nem hiszem hogy annyira megromolhat egy kapcsolat,csak mert nem velem foglalkozott az adott személy. Van, aki évente egyszer látja a szüleit. Persze az is fontos tényező,hogy milyen viszonyban vagyok az illetővel.
2020. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Én se érdeklődtem,mégis én láttam meg először mikor kiemelték :)
2020. jan. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon rotty voltam a szülés után. Úgyhogy emiatt közeli rokont éppúgy nem láttam szívesen, mint olyat aki régóta rám se bagózott.

Másrészről ha már jól leszek, szívesen látok bárkit aki szívből jön és képes újra nyitni a barátság felé. Sose voltam haragtartó

2020. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!