Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viszonyulnátok szülés...

Hogyan viszonyulnátok szülés után ahhoz a rokonhoz/ismerőshöz, aki egész terhességetek alatt nem érdeklődött volna, és amikor találkoztatok, akkor sem kérdezett felőletek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 12:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt milyen a viszony? Szülés után mi változik? Mert így igazából nem értem a kérdést...
2022. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanúgy, ahogy előtte.
2022. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Előtte csak addig volt jó a viszony, míg bírtam neki segíteni, aztán már nem.
2022. aug. 26. 13:03
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, hogy egyeseknek ha teherbe esnek miért lesz elvárás, hogy mindenki körbeugrálja őket?


Nem, nem kell minden ismerősödnek állandóan azt kérdezgetnie hogy vagy, ahogy gondolom a terhességed előtt is volt jobb témátok, minthogy fáj-e a gátsebed vagy striás-e a hasad.

2022. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"Nem értem, hogy egyeseknek ha teherbe esnek miért lesz elvárás, hogy mindenki körbeugrálja őket?"


Én éppen az ellenkezőjét élem meg. Terhesség előtt, akivel próbáltam kapcsolatot ápolni, pl unokatesóm, stb, egyedül én suenvedtem érte, telibe lesz.rtak sokan, egy ideje én is lesz.rom már. De mióta terhes lettem, többen előkerültek, időnként írnak, hogy vagyok. Ilyen a sulis barátnőm. Évekig ha nem írtam neki, akkor sosem beszéltünk, mióta tudja, időnként megkeres, ír, hogy vagyok... nevetséges...

2022. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanúgy mint korábban. Nem mindenkit érdekelnek a reggeli rosszullétek meg a veserugdosós story time.
2022. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Többet nem segítesz neki, minimalizálod vele a kommunikációt és éled tovább az életed.
2022. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha addig nem érdekeltek, akkor most se fogod, ergo nem nagyon kell hozzá viszonyulni
2022. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
5ös vagyok, aki lepontoz, az írjon már pár szót, hogy mire fel :)
2022. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

9!


Konkrétan én azért tettem,mert az iromanyodnak köze nincs a kérdéshez

2022. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!