Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/203 anonim ***** válasza:
97%
Nem arról van szó, hogy nem akar alkamazkodni, vagyis nem úgy, ahogy Te érted.Félre érted, de nagyon.Szerintem hiába magyarázzuk így.
2023. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/203 anonim ***** válasza:
86%

És amíg nem épül fel a csodapalota anyucid háza tövében, addig sem vágysz falra felkenős, csilláron lógós, konyhapulton döngetős, zuhany alatt csattogós szexre?

Lúzer... :D

2023. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/203 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond, mostmár megoldódott. Moroghatsz, hogy minden nő hülye, mert nem hajlandóak a gyerekszobádba költözni a legóid közé, mert ennek a nőnek volt esze és otthagyott titeket a francba. Ha te 40 évesen nem látsz túl azon, hogy hát a nők milyen hülyék, mert nem képesek alkalmazkodni, akkor teljesen reménytelen vagy. Nem baj, megöregedhetsz anyuci mellett.
2023. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/203 anonim ***** válasza:
100%

Persze, két kezemet összetenném ilyen életképtelen mama pici fia 40éves férfiért...


Dobtam volna énis azonnal. Azt mondja főzzek a mama mellett :D hát kva jó vicc :D


Dugni is a mama szobajában kell mert az olcsóbb?

2023. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/203 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozó 75%-os se szexelt még egy jót életében. :D
2023. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/203 anonim ***** válasza:
100%

"Anyagilag az albérlet nem érte volna meg nekik "


Hát talán mégis megérte volna, ha úgy nem egyedül kellett volna megöregedned anyuci szoknyája alatt, a lakását "szépítgetve".


Nembaj, megspórolod a havi 150et, anyu meg főz rád míg meg nem hal, hol itt a probléma.

2023. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/203 anonim ***** válasza:
100%

32évesnő vagyok. Rég saját házunk van a férjemmel. Nem, nem a szüleink vették, és nem vagyunk eladósodva.


Ennyi idősen rég önnállóan kellene élned.


Elképzelhetetlennek tartom, hogy én most egy másik nő háztartásában éljek, és feszélyezve érezzem magam, hogy ne csináljak otthon teljesen azt amit akarok, pl. ne mászkáljak egy szál tangában, ha akarok..nem született meg az az aranyfarkú férfi aki ezt megérné, és nem is éri meg egy nőnek sem. Tudod miért? Mert felnőtt autonóm ember vagyok, te nem vagy az...


Pszichiáterhez kellene menned,mert gond van veled, ez biztos. Nem zajlott le az egeszseges levalas....


Ja es a barataid hazudnak neked...

2023. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/203 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező én is hasonló helyzetben vagyok mint a párod.A párommal még nem költöztünk össze de össze fogunk.Mi is egy házban fogunk élni az anyósommal a különbség az hogy a párom meg értő és azt mondta ha nem érzem ott jól magam akkor kitalálunk más opciót.Neked is ezt meg kéne értened.
2023. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/203 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igenis lehet együttelni a szülővel. Eljárkáltunk ide-oda, ha itt van a gyerekem a gyerekkel együtt. Nem panaszkodhat fürdőbe is mentünk.
2023. jan. 30. 10:57
 70/203 anonim ***** válasza:
96%

Nyilvan nem panaszkodott, csak otthagyott a fszba :D


Amúgy abszolút megértem a nőt, te nyilvan beteg vagy.

2023. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!