Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/203 anonim ***** válasza:
94%
Jaja főnyeremény, de megütném egyszer!
2023. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/203 anonim ***** válasza:
87%
Asszem jól látható eredményre jutottál ezzel kapcsolatban.
2023. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/203 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező,


próbáld más szemszögből is megnézni a dolgot.



Adott egy normális, átlagos külsejű, korban hozzád illő szingli nő. Választhat egy anyagilag stabil, független, egyedül élő, a szüleivel egészséges kapcsolatot ápoló férfi

.....

és egy olyan férfi között aki még középkorúként is édesanyjával él, ahhoz nem egészséges módon ragaszkodik? Kit választanál nőként?



Illetve fordítanék még egyet a dolgon, hogy értsd:


Költöznél -e apósod házába? Élnél e életed hátralevő részében apósoddal, annak kertjében lévő házban?mi van, ha pluszban nem is kedveled őt, mint embert?


Mondom,pszichologussal ezeket at tudnad beszelni, minden rosszindulat nelkul nagyon kell neked.

2023. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/203 anonim válasza:
92%

story 40 pasi anyukájához mentem bemutatásra, anyós jelölt, előadta, hogy itt le lehet választani a falat és külön bejárat nektek az emeletről stb stb..

Menekültem, kizárt, hogy vele egyfedél alatt, megbetegedtem mikor ott voltam annyira rosszindulatú volt, az előző menyet megátkozta, autóbalesete volt a kocsit össszetörte, és még eldicsekedett ezzel...

Lényeg, ismerek szintén ilyen mamahotelos srácot ezek a tipusok soha nem mennek el, sőt akinek vállalkozása van az udvarban oda sem, mert ott is a mama dirigál, és soha nem lesz meg az a feeling, hogy MI. ..

Soha, mert mindig az lesz amig a mama él addig az van amit ő jóváhagy..

sorry, akár hivod aminek akarod, éppeszű nő nem vállalja be, csak egy olyan aki a szerelemtől nem lát ahogyan az én anyám volt 16 évesen 🤣 menni kellett az anyósh házhoz...hát jah...mindegy szóval ha nagyon elbűvölöd, hogy kisem lát a szerelemtől akkor van remény, ha kilát akkor már nincs...

2023. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/203 A kérdező kommentje:
Anyám nem gonosz, jóindulatú.
2023. febr. 4. 18:41
 86/203 anonim ***** válasza:
92%
Ha ebből ennyit fogsz fel, akkor neked nagyjából mindegy is.
2023. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/203 anonim ***** válasza:
83%
2023. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/203 anonim ***** válasza:
92%

Nekunk total mindegy kerdezo! Oke jovahagytuk igazi fonyeremeny az anyukad.


... Es??


Ugyis edes kettesben maradsz vele.


A kisszobaban.

A jobb kezeddel.

Mint egy kamasz.


No nem fog odakoltozni.


Aztan kesobb nogyulolo leszel emiatt.

Szinten anyuddal lakva.

Kiaszobaban.


Jobb kezeddel....

Mert csak az marad.


Mint egy kamasz.

2023. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/203 anonim ***** válasza:
91%

Jobb kezeddel..

😂😂


Kis szobaban.


Mint egy kamasz.


Es elhittuk nyugi h ez teljesen rendben igy neked.

De ettol meg ugyanugy:


A kisszobaban lakva.

Kettesben anyuddal.

Mint egy kamasz.

2023. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/203 anonim ***** válasza:
16%
A hozzászolókat sem értem több olyan férfit nőt ismerek aki az annyával él és a párja is ott él velük,ha jól kijönnek egymással akkor ez miért ekkora baj?
2023. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!