Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósoméknál van 13 macska,...

Az anyósoméknál van 13 macska, ivartalanítottak.Velük alszanak, és egész nap bent lehetnek,ha akarnak. Viszont, én és a párom pár hete külön költöztünk. Itt is azt akarják erőltetni,hogy már pedig normális dolog,hogy a macskával aludjak.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fent náluk a házban,.minden megvan engedve a macskáknak,ha lelopják a húst,úgy van jól,ha betojnak az ágy alá az sem gond..Ráadásul ha a párom felmegy hozzájuk,és lejön hozzám, folyton csupa macskaszőr a ruhája...Én olyan családból jöttem,ahol ivartalanítva volt a 2 kandúr, de csak simogatásra jöhettek be,mert volt külön kis "lakrész"biztosítva nekik a kazánházban. Jó meleg volt ott,puha kosárka, stb, de a házba hosszú távon nem jöhettek be.Viszont, az anyósom azt akarja rám tukmálni,hogy a macska a polcon is aludhasson,meg mindenhova felülhessen,lefekhessen a házban ahol akar. Én ezt nem tolerálom. Mondtam,hogy kutya is lesz később,ha meglesz csináltatva a kerítés..arra azt mondta,hogy csak akkor hozhatunk ( a saját házunkba, a kertünkbe) kutyát,ha el lesz hordva kutya iskolába a német juhász. Nem akarom megbántani,de hogy mondjam el neki,hogy ne szóljon bele az életünkbe? Neki is van egy háza,egy kertje ahol azt csinál amit akar, de fölöttünk ne pattogjon..Egyébként kert szomszédok vagyunk,egy földúton kell közlekednünk egymáshoz,mert egybe nyílnak a telkek.Ráadásul ők emeletes házban vannak,és tökéletesen rálátnak a mi házunkra a teraszról.
2023. febr. 17. 11:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
40%
LoL
2023. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%
Ez az ő telkük amin laktok?
2023. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem,nem az ő telkük.
2023. febr. 17. 11:46
 4/51 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kamu.
2023. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%

Ez vagy kamu, vagy te tiszta hülye vagy!

Ilyen a világon nincs, hogy bárki, bármilyen címen arra kényszeríthessen, hogy te macskával vagy egyébbel együtt aludj, a saját lakásodban, saját ágyadban! NINCS ILYEN!

Mondom ezt úgy, hogy van egy macskánk, aki velünk alszik és csak felügyelet mellett mehet ki a lakásból. Sőt van egy kinti-benti kutyánk is, ennek ellenére olyan tisztaság van nálunk, hogy enni lehetne a földről.

2023. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Amikor lejön hozzánk,segíteni a ház körül, akkor dumál olyanokat,hogy ne szóljak rá a macskára,meg miért nem engedek neki ezt meg azt.Erre azt mondtam,itt más a rendszer..akkor meg elkezdte a páromat bujtogatni ellenem,mert hogy én nem szeretem az állatot..
2023. febr. 17. 11:56
 7/51 A kérdező kommentje:
Ha kamunak gondoljátok,akkor remélem,hogy egyszer kifogtok egy olyan anyóst, aki állatszeretet terén már nem túlzásokba esik,hanem egyenesen nem is normális.
2023. febr. 17. 11:57
 8/51 anonim ***** válasza:
88%

"Nem akarom megbántani,de hogy mondjam el neki,hogy ne szóljon bele az életünkbe?"


Ha ilyen suttyók, miért számít, hogy megbántódnak-e?

Egyszer mondd meg a párodnak, hogy próbálja leállítani a szüleit, talán neki megy sértődés nélkül. Ha nem megy, vagy nem is próbálja, akkor viszont egyszer mondd meg anyósodéknak, hogy a maguk házában rendezkedjenek, ne a tiétekben.

2023. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%

"Amikor lejön hozzánk,segíteni a ház körül"


Két életerős fiatalnak miért az öregek jönnek segíteni?

Ha nem kérnétek/fogadnátok el a segítségüket, máris kevesebb alkalmuk lenne belepofázni az életetekbe.

2023. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
79%

#7


De nagy kamu, istenem! Ne erőlködj már ennyire, annyira átlátszó történet ez. 😂😂

2023. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!