Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy a férjem...

Normális, hogy a férjem családja sose kérdez rólam semmit?

Figyelt kérdés
Hogy nálunk mi hogy van. Amúgy kedvesnek tűnnek, meg minden, de sose kérdeznek semmit az én családom felől. Múltkor meséltem anyósomnak, hogy senkivel se vagyok beszélőviszonyban már a családomból, meg se kérdezte, hogy ennek mi az oka, csak mondta, hogy akkor ezt és ezt kellene csinálnom, ha már ennyire magányos vagyok. Meghalt a testvérem, soha nem szóltak egyetlen szót se ezzel kapcsolatban. Arra gondoltam, úgy bánnak velem, mintha a férjem cselédje lennék, de még a cselédtől is szoktak érdeklődni. Tudomást szerzett arról, hogy írtunk végrendeletet, arról persze rögtön érdeklődött, hogy mi van benne.
2022. nov. 21. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
De ha tudják, hogy nem tartod velük a kqpcsolatot, akkor mégis mit kérdezzenek? Az átag ember nemszeret azilyen kínos, traumatikus dolgokról cseverészni - és gondolom ilyesmi áll annak hátterében, hogy elfordultál a saját családodtól.
2022. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Én se értem, mit kellene kérdezni a családodról, ha nem tartod velük a kapcsolatot. Én se tartom az enyémmel, nem is kérdezősködtek róla soha, pedig jóban vagyunk és 10 éve a férjemmel.


Szerintem ezzel a többség úgy van, hogy nem illik rákérdezni, és ezért nem is kérdezi meg.

2022. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A családod, ha nem tartod veluk a kapcsolatot, a múltad. A végrendeled a jelened és a jövőd.
2022. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs szoros kapcsoalt akkor miért kérdeznének?
2022. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4

Mert először akkor hallotta, hogy már olyanokkal se beszélek, akikkel addig jóban voltam.

2022. nov. 21. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Jól érzed. Ha szimpatizálna veled, akkor legalább az érdekelné, hogy mi az oka a rossz kapcsolatnak. Hogy mitől vagy magányos.Ne haragudjatok, de ez a minimum.
2022. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

"Ha szimpatizálna veled, akkor legalább az érdekelné, hogy mi az oka a rossz kapcsolatnak"


Hát én pl egészen biztosan nem kérdeznék ilyesmire rá, mert nyilván komoly oka van, nagy valoszinuseggel traumatikus, nem szeretnék sebeket felszaggatni

2022. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7

Nem az a tapintatos, illedelmes típus egyikőjük se. Direktbe nem szoktak bunkóskodni, de ha valami kell nekik, infó vagy bármi, akkor nem foglalkoznak a másikkal.

2022. nov. 21. 09:10
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért érdekelné őket? Amúgy is udvariatlanság ilyeneket kérdezni, olyanoktól akivel nem vagy szoros kapcsolatban? Minek kéne nekik az infó? Nekik miért lenne fontos tudni miért nem beszéltek. Onnantól kezdve meg örülj hogy nem zaklatnak téged a múltadal.
2022. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem is kellett volna elmondanod, hogy nem tartod velük a kapcsolatot.

Mondjuk az eléggé fura, hogy nem kérdezik meg tõled, hogy mégis mi történt.

2022. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!