Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek megfog ezen sértődni?

Szerintetek megfog ezen sértődni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy anyósomnak szombaton lesz a szülinapja. Már tudjuk egy ideje, szerveztük is meg minden. De most amikor dolgoztam feliratak a munkahelyem kötelező túlórára és hiába mondtam a főnökömnek hogy nekem már programom van, azt mondta hogy akkor is kötelező bejönni, ha nem megyek akkor fegyelmit kapok.

Egyenlőre nem tudom hogy hogyan mondjam el neki. Mert pl tavaly a férjemnek volt hasonló gondja és akkor nagyon megsértődött anyósom.


2023. febr. 20. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem sértődés kérdése, amit tudtál, megtettél. Innentől egy normális felnőtt belátja, hogy van prioritás sorrend.
2023. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Valoszinü meg, de nem elhet vele mit kezdeni ha nem érti meg a dolgokat felnőtt létére.
2023. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Munka után ünnepelni nem opció?
2023. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

3 mas nem, eléggé fáradt leszek mert kiszamolva 16orazni fogok. Éjszakás műszak után, szóval péntek este 22:00tol reggel 6 hejett maradnom kell délután 2ig pluszba.

Hát remélem hogy nem fog megsértődni

2023. febr. 20. 15:28
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Aki ezen megsértődik felnőtt emberként, az olyan buta, hogy fel sem kell venni ezt tőle.

Az egy érzelmi manipulátor, nem ér annyit, hogy ezen vívódj.

2023. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz ennek mit csinálni, a munka az első. Aztán meg ki is rúghatnak. Pláne, ha tegyük fel lenne a munkahelyeden létszámleépítés. Eszébe jutna a főnöködnek, és te lennél az elsők között, akit elküldene. Majd felköszöntöd később.
2023. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha megsértődik, akkor megérdemli, hagy főjjön a saját levében. Felnőttként megsértődni ilyesmin nagyon gyerekes viselkedés.
2023. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, szólj neki, még ma, és keressetek egy másik időpontot. Ne pénteken, ne szombaton szólj, amikor már sütött, főzött, takarított, mert akkor már jogosan lesz mérges.
2023. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
És ha megsértődik akkor mi van? Ő baja, az ő meg nem értéséből. Nagyon gyerekes viselkedésre vall. Úgy általában a sértődés is egy rendkívül primitív, gyerekes viselkedés, értelmetlen és ostoba. Ilyeneken meg aztán mindenképp.
2023. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmiért én sem vállalnék be egy fegyelmit a munkahelyemen. Ha ezt nem érti meg és megsértődik, így járt. De az is lehet, hogy rád nem sértődik meg annyira, mint a férjedre. Ha vasárnap ráér, köszöntsd fel akkor.
2023. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!