Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vicces anyós/após sztorik?

Vicces anyós/após sztorik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekem olyan volt még nagyon fiatal koromban, hogy azt hittem az akkori párom jött be a szobába, nem néztem oda, és nagyon erőteljesen pucsítgattam. Nem tudom após mit gondolhatott, sosem lett belőle téma, de akkor ott, nagyon sültem szégyenemben.
2023. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először voltam az anyjánál, a gyerekkori szobájában felejtettem a bugyimat. Igen, amit akció előtt csak elhajítottunk valahova.


Kimosva visszakaptam...

2023. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
legalább jól reagálta le. :D
2023. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy rezgőgyűrű maradt a fürdőszobában, valamelyikük megtalálta aztán kiállította a polcra.
2023. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi az a rezgőgyűrű???? Azta miket nem tudok! Mi az??


27N


Nekem vicces tortenetem: eljottek hozzank latogatni. Es sokaig mereven neztek a polcot ahol kiteve felejtettunk kulonbozo durex termekeket: izesitett sikosito,sima stb. A kozos keretezett fotonk melle sorba. Veletlen a polcon hagytuk. Megneztem mit neznek oly mereven, s en is elkezdtem bamulni a polcot. Majd a fiuk a parom is. Es tok kinosan sokaig csend volt. 🤣🤣🤣

2023. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
2023. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

WoW!! De kiraly akkor!! Sose hallottam ilyesmirol !!!!


Kell egy 🤣🤣🤣😀😀😀😀

2023. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Mit csinál a vő, ha meghalt az anyósa?

Elengedi a torkát.


(Tudom, kissé morbid poén, de a kérdés kapcsán most eszembe jutott.)

2023. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
75%
40 évvel ezelőtt az első feleségem vidéki szüleinél ünnepeltük, hogy végre megismertek engem. A dolog odáig fajult, hogy apóssal kiültünk az udvarba, csillagok bámulása köbben beszélgetni. Mindkettőnk szék mellett egy-egy láda sör várt a sorára. Nem sokáig. Talán 11 óra lehetett, amikor elfogyott inden nedű és apósom úgy ítélte meg, hogy ez tűrhetetlen állapot. Csakhogy menni nem tudtunk, autóba ülni még falun se próbáltam ilyen ittasan, így aztán anyóst küldtük el a kocsmába talicskával.
2023. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Komoly banda!
2023. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!