Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós miért viccelődik úgy a...

Anyós miért viccelődik úgy a kicsinek hogy..?

Figyelt kérdés

Nem ad anyád enni?

Bántanak?

Nem játszik veled?

Panaszkodjál csak!



Vajon miért "vicces" ez? Nem értem, magyarázza el valaki..


1 éves anyukája



2023. márc. 14. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
83%
Nem látunk bele az anyósod fejébe. Kérdezd meg tőle.
2023. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lenne vele problémám de ezzel felidegesít. Főleg ha így fogja mondani akkor is ha már megérti a gyerek amit mond.
2023. márc. 14. 18:50
 3/62 anonim ***** válasza:
90%

Enyém is csinálja szó szerint!

Mintha minket akarna fikázni de nem merné a szemünkbe mondani és így burkoltan megoldja...

2023. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
88%
Sokan mondanak ilyen baromságokat gyerekeknek, azt hiszik viccesek az ilyen értelmetlen túlzások.
2023. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Igen. Pedig ezek nem viccesek.


4! Erre én is gondoltam, mintha burkolt becsmérlés lenne

2023. márc. 14. 19:01
 6/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem le kell álitanod mert ez nagyon nem vicces,ezt jobb ha befejezi
2023. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem viccelődni próbál, csak nem igazán megy neki. (Gondolom sír a gyerek, olyankor tolja?)


Hülye hasonlat, de a macskának szoktunk ilyet, mikor épp áriázhatnékja van, és már kapott enni, almozva volt stb., tehát elvben semmi baja, akkor állok neki biztatni, hogy úgyvan, mondjad, nyivákoljál csak, hallja az összes szomszéd, hogy mi itt macskát kínzunk, meg még vissza is nyávogok neki. :D


Csak nyilván egy macskánál (pláne a sajátommal, nem máséval) ez vicces. Gyerekkel meg, különösen az anyjával szemben élcelődni, kifejezett bunkóság, csak úgy látszik, neki ez nem esik le. És igen, gyanús, hogy ezzel később sem áll le, ha nem jelzitek neki valahogy. :(

2023. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is pont ugyanezeket mondta. Gyűlölt, kibeszélt a hátam mögött. Azóta már csak exanyós. Vigyázz vele!
2023. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Igen, amikor kicsit nyűgös vagy sírdogál akkor mondja.


Huhh, lehet vigyázni kell akkor

2023. márc. 14. 19:17
 10/62 anonim ***** válasza:
85%

Látni kéne, hogy hogyan mondja, meg hogy úgy egyáltalán milyen a viszony köztetek, meg hogy áll ő az egész élethez, stb., mert simán lehet, hogy tényleg csak viccből mondja, és másnak ugyanez igenis vicces lenne, csak neked nem az.

Csak ez zavar benne, vagy eleve egyáltalán nem bírod őt?

A férjed mit szól hozzá?

Ha neki se tetszik, mondd meg neki, hogy magyarázza el az anyjának, hogy ez nektek nem esik jól akkor sem, ha tényleg csak viccből mondja.

2023. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!