Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más anyósa is ilyen aljas...

Más anyósa is ilyen aljas teremtmény?

Figyelt kérdés
Jópofizik meg nyalja a férjem exfeleségének valagát és vica versa. A férjemet meg szidják közösen meg engem és a pár hónapos babánkat is, a két közös gyereküket meg a férjem ellen és ellenem nevelik. Nem, nem miattam válltak ezt szeretném leszögezni! Aki hasonló helyzetben van írjon pár tanácsot, hogyan lehet ezt kezelni.

2023. márc. 15. 06:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egy darabig igen, de volt már rá példa, hogy felhívta x hónap után a férjem, hogy rosszul van, mindjárt meghal, azonnal menjünk hozzá. Természetesen ez is csak vaklárma volt...
2023. márc. 15. 07:43
 12/28 A kérdező kommentje:
És persze sorolhatnám, hogy éppen mikor mivel próbálkozott be. És még ezek után is képes a férjemet hívogatni, hogy az exével meg mocsok módon kibeszélik.
2023. márc. 15. 07:45
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Feltűnt, igen. De az is, hogy hiába írjuk le nyolcvanhatan, hogy küldje el a francba, ki mit csinált, hogyan, ha egyszer nem tudja megtenni, mert fél az utána lévő reakcióktól. Na ez az, amit nem tudunk adni. Belsőt hozzá. Hogy álljon bele. Ezt nem lehet megúszni. Ezt értse már meg aki kérdést ír, de az is, aki válaszol.
2023. márc. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13 sehol nem lett ajánlva a "küld el a francba". A többieknek köszi a választ!
2023. márc. 15. 07:50
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Ok, és akkor ha kaptál választ, mit fogsz tenni? Megszakítod a kapcsolatod, ahogy írták? Menni fog? Akkor is, ha előkerül az érzelmi zsarolás?
2023. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
15 az már legyen az én dolgom mit fogok tenni! Ha nem vagy ilyen vagy hasonló helyzetben és tapasztalatot/tanácsot nem tudsz írni/adni, akkor megköszönöm az eddigi észrevételeidet, de többet nem kérek.
2023. márc. 15. 07:57
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk hazudhatsz. Magadnak ne.

Érdekes, hogy addig a mi dolgunk, míg megoldást nem adunk, utána már a tiéd. Pontosan ezt írom. Nem tudod megoldani, míg nincs mögöttes eszköz. Ez pedig a belső tartalék. Lehet szerezni személyesen. Ez a tanácsom. Majd eljutsz odáig, hogy szerezni fogsz. Mikor a most még pici gyereked issza a levét.

2023. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az apósom volt nagyon gonosz, és rosszindulatú. Utált engem, pedig soha 1 szóval nem bántottam meg. Egyik nap azt hittem végre megbékélt, mert bocsánatot kért a viselkedéséért, majd kérte, hogy lennék-e a kezese. Én hülye belementem, így megadtam a lakcímemet , meg amit kellett ilyenkor. Nem hitelt vett fel, esze ágában sem volt. A megadott adatokkal írt a családomnak, írt a munkahelyemre, mindenhol pocskondiázott, megalázott. Munkahelyemről ki is rúgtak, mert hittek egy 70 éves idős embernek. A fia ( még nem volt a férjem, később házasodtunk össze) csúnyán összeveszett az apjával.Az apja közölte, hogy a lábamat soha nem tehetem be a házába. Megfogadtam a tanácsát. Én akkor láttam utoljára. SOha többé nem léptem át a háza küszöbét. Férjem hozzám költözött. Később mindenféle ál gondokkal( beteg, elesett stb) hívogatta a férjemet, aki elment, hiszen az apja volt, de mikor engem szidott, ott hagyta. Pár évvel később a 75-ik szülinapjára meghívott engem is. Nem mentem el. Én a haláláig nem is láttam többé.

Ha valaki gonosz, és nem képes normálisan élni másokkal, azokat teljesen ki kell zárni az életünkből. Nekem ez vált be.

2023. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18 sajnálom, hogy ilyen aljas módon kitolt Veled. Erre nincsenek szavak...köszönöm, hogy elmesélted a történeted és a tanácsodat!
2023. márc. 15. 08:41
 20/28 NTBS ***** válasza:
65%
Egy beszélgetés, amiben elmondod a gondot. Ha változik marad, ha nem kuka.
2023. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!