Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más anyósa is ilyen aljas...

Más anyósa is ilyen aljas teremtmény?

Figyelt kérdés
Jópofizik meg nyalja a férjem exfeleségének valagát és vica versa. A férjemet meg szidják közösen meg engem és a pár hónapos babánkat is, a két közös gyereküket meg a férjem ellen és ellenem nevelik. Nem, nem miattam válltak ezt szeretném leszögezni! Aki hasonló helyzetben van írjon pár tanácsot, hogyan lehet ezt kezelni.

2023. márc. 15. 06:55
1 2 3
 21/28 Metionin ***** válasza:
58%
Igen, más típusú aljas, de sajnos az. A vicces, hogy ha nem lenne gyökér, lehetnénk egész jóban is, mert vannak közös érdeklődési köreink is. De ez van, 13 éve problémája van velem, ez változni már nem fog. Évek óta nem beszélek vele és mindenkinek így a legjobb.
2023. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%
A legtöbb anyossal a viccekkel ellentétben nincs különösebb gond.
2023. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%
Az én anyósom egy tündér. Imádom! Amikor eljön hozzánk, alig akarom elengedni, könyörgünk, hogy aludjon itt. Jókat nevetünk. Rábeszéltem, hogy járjon velem körmöshöz, és mindig örömmel megyek ha elhív plázázni vagy egy kávéra beülni valahová. Fiatalos, vagány. Nyáron együtt megyünk nyaralni is, már alig várom. Tényleg a világ legaranyosabb anyósa. Emlékszem az elején elmondta, hogy ő soha nem fog beleavatkozni az életünkben, bármit teszünk, vagy bármi a tervünk, mindenben támogatni fog minket. Nem nyaggat a gyerek témával sem. Ha akarunk gyereket akkor támogat, segít, ha nem akarunk, akkor ezzel is egyetért. Pedig a férjem az egyetlen fia.
2023. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is ilyen a mamám.Anyukámat ki nem állhatja pedig nem adott rá okot.Apukám testvérét és a családját bezzeg isteníti és a menyével beszél ki mindenkit,de ha mi ott vagyunk akkor bezzeg nyal nekünk.Apukámat aki sokkal több mindent elért az életben,mint a testvére szidja és szapulja míg a tesóját az egekbe emeli pedig semmit se tud felmutatni 43 évesen,mert mindent a szülei vettek nekik.A megoldás az annyi,hogy nem sűrűn látogatjuk és amennyiben elmegyünk hamar távozunk.
2023. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagymamám volt ilyen velem. Afféle önjelölt sz@ranyós lett, teljesen beleszeretett a férjembe, engem meg ott húzott le, meg alázott előtte, ahogy éppen tudott. Sokat nem látta még a gyereket, de azzal a néhány alkalommal mindig próbálta ellenünk hangolni. Úgyhogy én most megszakítottam a kapcsolatot vele, ritkán keresem, és akkor a gyerek mindig "alszik".
2023. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nyaliskodni, de számon lehet kérni, hogy miért mondta azt, amit mondott. Csak a férjed tudna tenni az ellen, hogy ne legyen ilyen, csak az a baj, hogy a közös gyerekük bánja. Ezt az anyósnak is és a volt feleségnek is nyomatékosan a tudtára kellene adni.
2023. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csak érdekességképpen említem, hogy bár az anyósviccek jellemzően a nő anyjáról szólnak, a való életben mindig a pasi anyja nem tud megbékélni a helyzettel, hogy elszerették tőle a a fiacskáját.
2023. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

21-es miért lett lepontozva, az enyémmel is dettó ez a helyzet.

Kivéve hogy évente van egy rohama és felhív leb*szni a semmiért, de csak kinevetem😄

2023. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!