Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós/após problémára milyen...

Anyós/após problémára milyen gyógyír létezik? Általánosságban

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Költözzetek messze
2023. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megszakítod a kapcsolatot, vagy terápia, ahol kapsz eszközöket, hogyan kezeld őket.
2023. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Válás
2023. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam hozzájuk - minek? Úgyis utáltak, mert... (és ide mindenki választhat egy random indokot, az is megállná a helyét).
2023. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell húzni a határokat.

Igen, konfliktus lesz, de azt meg fel kell vállalni. Lehet kulturáltan is.

2023. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Több száz kilométerre költözzetek (még jobb, ha külföld.)
2023. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
Sose panaszkodj nekik a gyerekükre (párodra), ha tudod, dicsérd! Megéri. Nekem bevált.🙂
2023. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

A lényeg nem a távolság, hanem az, hogy papucsban ne tudjon átmenni hozzátok.

A legjobb stratégia, hogy meg kell hallgatni a tanácsaikat, helyeselni, megköszönni ês menni a saját fejetek után!

Előbb-utóbb rájönnek, hogy nem kell osztani az észt!

2023. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

9es jól mondja. Amilyen a mosdo, olyan a torulkozo.

En pl. Probaltam anyosomhoz kozeledni, joban lenni, kedveben jarni, de nem lehetett. Neki akkor is a szar a jó, ami jó az szar. Tok mindegy,hogy mit csinalsz.

Szoval, ahhoz ragaszkodj, aki hozzad ragaszkodik, aki teged szeret annak viszonozd, masszoval ne fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel.

2023. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy döntő többségben a nő-anyós között alakul ki a komoly probléma. Az ok ugyan az:mindkettő ragaszkodik, hogy valami/minden úgy történjen, ahogy szeretnék. De ez a legritkább esetben azonos. :)

Az a tapasztalatom, hogy ha valamelyik (esetleg mindkét) fél elég inteligens, akkor ez a probléma megszüntethető.

Az anyósnak tudomásul kell venni, hogy a fia már egy másik családban/szokásrendszerben él, a menynek tudomásul kell venni, hogy a férjben nem egy világtól elzárt lelket/testet kap az esküvőn, hanem egy múlttal, családi gyökerekkel, más szocializációval rendelkező élő lényt.


Ha bármelyik/mindkét fél ragaszkodik a csak-én-tudom-jól hozzáálláshoz, akkor lehet vitatgozgatni egy életen át.

2023. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!