Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Létezik 1-3 havi rendszeresség...

Létezik 1-3 havi rendszerességgel előforduló időszakos alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Anyósom, amióta ismerem (18 éve) 1-3 havonta eszméletlenre issza magát. Ez 2-3 hétig szokott tartani, zárt ajtók mögött. 2 éve nyugtatókra iszik. Utána tagadja, hogy iszik és szerinte nincs ilyen alkoholizmus. Akkor mégis mi lehet ez?

2015. dec. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen alkoholizmus.
2015. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen alkoholizmus, csak már nem emlékszem a nevére, az a lényege, amit te is írtál, hogy néhány havonta 2 hétig vedel, utána viszont nem iszik semmit, ez az alkoholizmusnak az egyik fajtája.
2015. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
anyosom is ezt csinálja... beveszi a gyogyszereket, majd iszik rá egy-két uveg bort, az pont elég arra, hogy ott ahol van el is aludjon..vagy osszehányja magát.
2015. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét majd egy hónap nem csoda ha ez után tart pár hét szünetet nyilván akor jön meg a következő nyugdij

addig a gyógyszerekkel pótolja a hiányt

2015. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. kommenthez: Ti hogyan kezelitek a helyzetet? Nálatok sem ismeri be, hogy függő?
2015. dec. 4. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nálunk nem volt ilyen jellegű alkoholista a családban, de szerintem egyik sem vallja be, egy nőt ismerek aki ilyen módon alkoholizál, illetve az egyetemen tanultam, hogy van ilyen típusú alkoholizmus, nézz utána neten, ha találok valamit erről felteszem ide.
2015. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem epszilon-alkoholizmus a hivatalos neve:


[link]

2015. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alkoholizmus ez bizony. Elvonóra a kedves mamát!
2015. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, ez valóban epszilon alkoholizmusnak tűnik, tehát van kimondottan ilyen alkoholizmus. A legnagyobb baj a tagadás, nem tudom hogyan lehet ezzel szembesíteni? El lehet küldeni valakit hónapokig, akár évekig tartó elvonóra? Nála néhány hétig tartó kezelés nem segítene.
2015. dec. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!