Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem esne rosszul ha a párod...

Nem esne rosszul ha a párod apukája ezt válaszolná?

Figyelt kérdés

Mondta múltkor mikor a párommal szüleinél jártunk,hogy nincs jól,megy orvoshoz

Utána még írásban is küldtem neki egy gyógyuljon meg minél hamarabb üzenetet erre egy like-al reagált.

Tudom apróság,de rosszul esett


2023. ápr. 18. 10:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kommunikációs stílusa ilyen. Nem mindenki szeret barokkos körmondatokat farigcsálni, főleg nem betegen.
2023. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

???

Ezen mi esett rosszul? Mellesleg egy csomóan jobban értékelik a személyes jókívánságokat, mint a csetelgetést.

2023. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Baromi kínosan érezném magam nőként, ha a párom apjára privátban ráírnék, lehet, hogy azért reagált így, mert ő is ezt érezte. Persze, nem vagyunk egyformák, az is lehet, hogy csak nem szeret írogatni.
2023. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
A boomereknél a like egy menő válasz. Nagymamám is nagyon nyomja a likejelezgetést
2023. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Saját tapasztalat: pl anyámnál a like az kb a köszönömöt jelenti 🤷🏼‍♀️. Az a korosztály nem ebben nőtt fel, nekik nem "természetes közeg" a chatelés, sokan emiatt reagálnak "csak egy like-al". Plusz amit írtak elöttem, ott voltatok, személyesen megbeszéltétek. Teljesen felesleges ilyenkor még egyszer írni is neki
2023. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Anyukám hasonló korosztály lehet, nem ebben nőtt fel, nem tud chatelgetni... egy 3 mondatos SMS bepötyögése és elküldése 20 perces feladat minimum, és ha netezik, az böngészőbe való belépés és az URL box megtalálása is kalandos nála... pedig értelmes, diplomás nő. Erre szerintem tök jó egy ilyen hangulatjel - nem kell gépeléssel / pötyögéssel szórakozniuk, és az értelmét ki lehet sakkozni azért, megköszönte.
2023. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul esett, hogy megköszönte a jókívánságot? Fura vagy.
2023. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
A te fejedben is jó nagy baj lehet, ha ebbe kötsz bele. Tanulj inkább, ha ennyire unatkozol.
2023. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Te beteg vagy! Ha nem reagált volna, akkor mi lenne? Öngyilkosságot fontolgatnál?
2023. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!