Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szörnyű, ha 28,5 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szörnyű, ha 28,5 évesen szakközépiskolában tanítok ezek az éven (jövőre is) és kérdik tőlem a tanítványok, hogy tanár úrnak van-e gyereke, hány éves a felesége és rosszul esik válaszolni, kínos, mert soha nem volt még senkim sem?

Figyelt kérdés
Ez a gyenge pontom, és sok tanuló azt hiszi, hogy már feleségem van, gyerekem stb. Én meg kínlódok, hogy senkim. Az a baj, hogy nem is nagyon érzek késztetést, hogy párt keressek. Nem érzem magamat elég jónak egyetlen nőnek sem, mert pár éve ért 12 elutasítás és azóta soha egyetlen nőnél sem próbálkoztam. Szánalmas vagyok?
2014. márc. 6. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csöppet sem
2014. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
12 az nem sok, szóval próbálkozz nyugodtan. Nem egyből feleségnek, de próbálkozni lehet. Én is elő tudom adni a sebzett szívet, mert engem is értek elutasítások, de ne keress kifogást. Ez nem indok, hogy ne élvezd az élet ezen részét. Gondolj arra, hogy elutasításkor megúsztál egy rossz kapcsolatot.
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az, viszont készülj arra fel, hogy lehet lesznek kalandok középiskolás lányokkal. :P
2014. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig azért a nők örülnek egy olyan pasinak aki a gyerekekkel foglalkozik. Próbálkozni kell a 25 éves lányoknál.
2014. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hűha de jól kinéző pasi, testem az sportos, de az arcom nem vonz szerintem egyetlen nőt sem. Bár egy-két csajt ismerek, akiknek bejövök, de középiskolásokra nem vagyok kíváncsi. 25 körüli szingli, aki egy picit is csinos, az meg nincs, mind foglalt. Pláne, itt vidéken.
2014. márc. 6. 21:07
 6/10 tkodit ***** válasza:
100%
nem vagy szánalmas, mint ahogy azért sem kell senki előtt szégyelld magad, mert nem volt senkid egy ideje. Viszont terápiát ajánlok, mert ennyi önbecsüléssel nem csak a párkeresés nehéz, hanem minden más is nehezebb lehet.
2014. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tanulók rájönnek a gyengeségedre a tanári állásod is rámegy, mert ki fognak készíteni. Találj ki valami fix választ, nem feltétlenül kell igaznak lennie, de akár le is pattinthatod őket, hiszen te vagy a tanár.


-magánügy

-feleség nincs, barátnő van, 27 éves, idegenvezető, barna haj, zöld szem, 168cm, egyebek...

-poénkodás: Megvárom, míg a poligámia meghonosodik hazánk területén.


Aztán nehogy szó szerint ezeket mondd, mert képesek még a kérdésedre rátalálni itt.


Szánalmas? Dehogy, van úgy, hogy jól érzi az ember magát egyedül.

2014. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értelmes, csinos, szabad. A 3-ból csak kettőt lehet választani mindig.
2014. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Bár egy-két csajt ismerek, akiknek bejövök, de középiskolásokra nem vagyok kíváncsi."

BÜSZKE VAGYOK RÁD!!! 17 éves lány vagyok, ezért pontosan tudom, milyen az, ha az iskolában töltöd a fél napod, és olyan abszurd gondolataid támadnak, h jé a tanár Úr mennyire tetszik... Ráadásul ezt tanárként megélni, és még kérdezgetnek is a magánéletedről, meg látod, h némelyiknek tetszel, hát te is büszke lehetsz magadra.

Egyébként ne hidd, hogy egy nőt csak az arcod érdekel. Olyanba is beleszeretünk, akit nem tartanak kifejezetten vonzónak. De most komolyan mindenkinek más tetszik. Viszont általános érvényű szabály, hogy ha tetszel magadnak, másoknak is tetszeni fogsz. Ha kijutsz a holtpontról, utána már nem lesz nehéz elhinni, h tetszel valakinek. Tapasztalatból mondom.

2014. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mármint büszke lehetsz, h nem használod ki a helyzeted.

Újraolvastam a válaszomat és furán hangzott :)

2014. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!