Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit ajánlanátok egy olyan...

Mit ajánlanátok egy olyan fiúnak akinek a szülei folyton tele próbálják beszélni a fejét, barátnőjét mindennek elmondják, próbálják uszítani, szítani a feszkót? Lebeszélnék céljairól.

Figyelt kérdés
Nyílván nekem megvan a véleményem minek hogy kéne történnie stb stb. De!más véleményére is kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm!☺️

2023. ápr. 20. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Pl ne foglalkozz velük.
2023. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Miféle céljáról beszélnék le? És ki vagy te a sztoriban? És ugye véletlenül se lehet igaza a hülye szülőnek esetleg az esetnél?
2023. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2 én vagyok a barátnő :)

És bármi amit kitalál akár ház körüli dolgok, akár állat tartás akár elköltözés akár tanulás.. És már nagyon idegesít engem is de már látom, hogy a barátomat is, hogy mindenbe bele kotyognak a szülők.

2023. ápr. 20. 16:26
 4/20 A kérdező kommentje:
Pl akarna csinálni egy tanfolyamot, hogy legyen valami papírja de már megy a kiabálás, hogy minek meg mit kezdesz vele stb. Tehát #nem a jó féle 'anyós' kategóriába tartozik
2023. ápr. 20. 16:29
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez kb. bántalmazás. El kéne költöznie onnan.

Vagy védje meg magát: Anyukám, szeretnék én dönteni, ha megvizsgálod, biztos a te magad életében is van mit rendbe tenni, foglalkozz azokkal.

Vannak asszertivitásról szóló könyvek, vegyél neki egy ilyet, hátha.

PL. [link]

2023. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Tök jó hogy kitalál valamit, de át is gondolja, vagy minden alap nélkül álmodozik? Tudja mivel, mennyi költséggel, mennyi munkával jár amit akar? Van rá alaptőkéje? És ami a tanfolyamot illeti: azoknak jó része szart sem ér, pénzkidobás. Iskolát mit végzett a pasid hogy tanfolyamról akar pappírt? Valami szakmája, végzettsége van?
2023. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Állandó munkája gondolom van, ha költözést fontolgat.
2023. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5 én is mondtam már neki a költözés. Beszéltük is, hogy ki mennénk Külföldre aztán legalább ott nyugtunk lenne. Mert ilyen szülőt nem kívánok senkinek meg anyóst se.. Aki azon elbömböli magát, hogy én mint barátnő el akarom szedni tőle a fiát..meg fel akarom csináltatni magam vele hogy a gyerek össze kössön..tehát vicc xd. Mondtam a páromnak meneküljünk már el mert ezt már nem bírom.
2023. ápr. 20. 16:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérlek válaszolja kérdéseimre. Milyen végzettsége van? milyen nyelvtudása

van? Van-e letett pénze? Mert az nem úgy van ám hogy kimegyünk, és onnan kolbászból van a kerítés, jó ha legalább két-három hónapra van lóvétok előre, mert nem tudhatjátok, megtart-e a munkahely, akkor sem ha biztosra van hova mennetek.... Mert ezek nélkül kb légvár minden amit terveztek.

2023. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#6 átszokta gondolni. Ha rájön, hogy hülyeség nyilván elveti de jó ötletei szoktak lenni. A tanfolyam amire mindketten elmennénk az most ingyenes. Tehát nem veszít vele semmit. Bármikor adódhat olyan munka vagy lehetőség amikor jól fog talán jönni az a tanfolyam. Meg az idejéből se vesz el sokat mert 2 hónap. Van alaptőkéje amúgy mert dolgozik. Érettségije megvan és informatikusnak tanult.
2023. ápr. 20. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!