Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit féltékenykedik anyós?

Mit féltékenykedik anyós?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt mégcsak felse hívott telefonon!

Szemelyesen nem keresett!

DE!!! ,mióta megszültem a férjemen keresztül üzenget,vagyis nem kifejezetten nekem szól hanem páromnak hogy valahogy változtasson a dolgon úgy hogy en arról ne tudjak. !

Folyamatos vita hogy sérelmezik keveset látják a babát

Párom rengeteget dolgozik,sokszor túlórázik ,nyilván ha sétálok a picivel egyértelmű hogy a saját anyukám kérdezem meg lenne e kedve velunk tartani?!


Komolyan mondom olyan ideges vagyok jelenleg hogy remegő kézzel írom a kérdésem !


Ugyanis egy fél órája hogy anyukámmal es a fiammal sétáltam lent

Erre hív parom telefonom hogy hivta ot az anyja hogy latott minket sétálni es nagyon sérelmezi hogy ő bezzeg nem lehet a babával!!

Válzotasson ezen legyen szíves!

Es rácsapta a telefont


Párom higgadtan mondta nekem hogy nemigazan tud a helyzettel mit tenni,megeri mind a két oldalt,de valahogy csinaljam mar ugy hogy az ő anyja is babázhasson


De én a sajat anyukammal szeretnek setalni !

Foleg hogy o valoban a terhesseg alatt is mellettem alt es segitett nekem,bevasarolni hogy ne cipekedjek amikor parom epp tobb napos munkan volt

Fozni ha epp erőtlen voltam.


Csak az erdekel,hogy ebbe a helyzetbe ti mit tennétek?!


2023. ápr. 28. 12:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
43%

"nyilván ha sétálok a picivel egyértelmű hogy a saját anyukám kérdezem meg lenne e kedve velunk tartani"


Nem nyilvánvaló.

Épeszű nő tudja, hogy az anyósa ugyanolyan nagymamája a gyerekének, mint a saját anyja. Ha pont sétálni nem vele szeretnél, akkor más módon, de igenis hasonló mértékben kéne lehetőséget biztosítanod mindkét nagymamának, hogy láthassák az unokájukat ill. foglalkozhassanak vele.

2023. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Ühüm

Es akkor legyél szives azt a reszt is elolvasni hogy terhesseg alatt nem keresett!

En nem kellek,de a gyerekem kene?!

Volt hogy megkertem kiserjen el vizsgalatra de csak a kifogas volt hogy most epp miert nem jo


EPESZŰ ember nem felejt.

2023. ápr. 28. 13:08
 3/61 anonim ***** válasza:
78%
Ja, majd ha a férjem 9 hónapig hordta, rosszul volt közben, hányt, hullott a haja, égett a gyomra, hónapokat feküdt vele kórházban, mert veszélyeztetett volt , hízott 18 kilót, visszeres lett, cukros lett- főleg úgy, hogy anyós tett erre magasról- na majd akkor lesz ugyanannyi joga babázni. Ha a terhesség alatt elkerült, most is tegye ugyanezt,mert nem inkubátor vagy, akiben az egyetlen értékelni való - a baba.
2023. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
24%

Vannak emberek akiknek nem lehet a kedvére tenni.

Te épp ilyen vagy!

Ha nem hívott az anyós az a baj, de ha hívott volna, akkor az nem tetszett volna...minek zaklat?

Ha nem érdekli az unoka...halálosan meg van sértődve a menyecske, ha az unokával szeretne lenni...akkor mit akar az anyós?

Semmi, sehogy sem jó!


Az mit jelent, hogy személyesen nem keresett?

Te 9 hónapig nem is láttad, se te nem mentél hozzájuk, se ő nem ment hozzátok? Nem is beszéltetek, holott olyan közel laktok egymáshoz, hogy látja, hogy a másik nagymamával sétáltok?

Akkor azért messze nem laktok egymástól vagy itt "megbicsaklott" a történet?

2023. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
29%

Úgy érzem, itt mindenki meg van sértődve, párod meg az ütközőpont.

Anyós be van rágva, mert nem látja eleget az unokát, te meg azért, mert terhesen nem keresett.

A párod helyében megmondanám a saját anyámnak, akkor hívjon fel téged, ne üzengessen, mert ez is szánalmas.

De ha nyit feléd, te se a régi sérelmeken hisztizz majd, hanem akkor menj vele is.

2023. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

3 as

Köszönöm!

Enis igy gondolom!

2023. ápr. 28. 13:13
 7/61 anonim ***** válasza:
79%
3. vagyok. Egyetértünk. Esetleg hívd fel te és mondd el neki személyesen. Ne üzengess, mint ő. Ráborítanám a bilit, az biztos. Minden sérelmemet hozzávágnám.Lássuk, mit reagál.
2023. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

5 felem anyos nem nyit

Csak a gyereket szeretné!


Az elejen volt hogy kérte adjam neki oda az alig 2 hetes babám hogy anyós plusz az anyós anyja hagy tologassa en pedig addig fozzek itthon nyugodtan


Hat rogton azthittem agyverzest kapok!

Csak a gyereket kérné,es a kéréa mindig ugy tortenik hogy csak a gyereket adtam en meg csinaljak amit akarok!


Remelem igy mae tisztabb a kep szamotokra is

2023. ápr. 28. 13:16
 9/61 anonim ***** válasza:
54%

Én ezt mondanám neki telefonban a férjed helyében: "Anya, Kati van napközben a babával, ha számára van mondanivalód, őt keresd, nekem sem kedvem, sem időm nincs közvetítőt játszani munkaidőben."

Ha keres, hívd el őt is sétálni és próbáljátok megbeszélni a problémáitokat.

2023. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

7

Huhh

Hat akkor nem kicsi vita lenne 😄

2023. ápr. 28. 13:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!