Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit féltékenykedik anyós?

Mit féltékenykedik anyós?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt mégcsak felse hívott telefonon!

Szemelyesen nem keresett!

DE!!! ,mióta megszültem a férjemen keresztül üzenget,vagyis nem kifejezetten nekem szól hanem páromnak hogy valahogy változtasson a dolgon úgy hogy en arról ne tudjak. !

Folyamatos vita hogy sérelmezik keveset látják a babát

Párom rengeteget dolgozik,sokszor túlórázik ,nyilván ha sétálok a picivel egyértelmű hogy a saját anyukám kérdezem meg lenne e kedve velunk tartani?!


Komolyan mondom olyan ideges vagyok jelenleg hogy remegő kézzel írom a kérdésem !


Ugyanis egy fél órája hogy anyukámmal es a fiammal sétáltam lent

Erre hív parom telefonom hogy hivta ot az anyja hogy latott minket sétálni es nagyon sérelmezi hogy ő bezzeg nem lehet a babával!!

Válzotasson ezen legyen szíves!

Es rácsapta a telefont


Párom higgadtan mondta nekem hogy nemigazan tud a helyzettel mit tenni,megeri mind a két oldalt,de valahogy csinaljam mar ugy hogy az ő anyja is babázhasson


De én a sajat anyukammal szeretnek setalni !

Foleg hogy o valoban a terhesseg alatt is mellettem alt es segitett nekem,bevasarolni hogy ne cipekedjek amikor parom epp tobb napos munkan volt

Fozni ha epp erőtlen voltam.


Csak az erdekel,hogy ebbe a helyzetbe ti mit tennétek?!


2023. ápr. 28. 12:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy bizony terhessegi toxemiam lett

Korhazba tartottak szulesig!

2 honapot fekudtem bent

1x se latotatott meg anyos es anyos anyja se !

2023. ápr. 29. 10:05
 42/61 A kérdező kommentje:

Tehat igen,nagyon sok minden ossze gyult bennem

Amiket a kerdesbol is kihagytam hiszen akkor oldalakat irhattam volna


Sokminden osszeadodott es azterzem akkora bennem a harag hogy en ezt nem tudom es nemis akarom megbocsajtani.

Miert foglalkozzak vele nekik hogy esik?

Velem akkoe ok foglalkoztak?

A mento 160 as vernyonassal vitt el a korhazba

..... es igen ez nekem magas ! Mert nekem 90 -100kozotti a vernyomasom ,kifejezetten alacsony

2023. ápr. 29. 10:08
 43/61 A kérdező kommentje:
Jogos a haragom ugy erzem !
2023. ápr. 29. 10:10
 44/61 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is
2023. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván nem te érdekled anyóst, hanem az unokája. Ez teljesen jogos is tőle. Jogosan várja el, hogy legalább annyit lássa ő is az unokát, mint anyád!
2023. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
86%
45! Lenne joga akkor, ha normálisan állna az emberhez. Aki le se szarja a szülőanyát, ne akarjon már jogot formálni bármire is!
2023. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
13%
#46 Talán akkor a szülőanyának is normálisan kellene állnia az emberhez!
2023. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
81%
47 -fordítva ülsz a lovon.. Nem a kérdező kezdte ezt az ignorálást, semmibevevést- hanem az anyósa.Ő már csak reagál rá. Tudod.. amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Nem kell ezen meglepődni anyósnak se.
2023. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
19%
Jogos a haragod igen, de akkor is az unokája. Valahogy próbáljátok megoldani a pároddal, hogy láthassa ő is.
2023. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

En ezt nem fogom mar tudni ugy kezelni mintha nem tortent volna meg :(

Egyre jobban ez az erzes erosodik bennem.


Tudjatok a multat megvaltoztatni nem lehet,de vannak amiket az ember keptelen felejteni,megbocsajtani.

De mit is bocsajtanek meg,hiszen egyertelmu hogy csak az unoka erdeklni,engem tovabbra is csak letoj!

Egyre nagyobb igy bennem a harag,a gyulolet

Szavak amiket mondott es rosszul esett,fel duhitett!

Bar a gyereket uszitani ellene nem fogom,hisz a gyerek errol nem tehet.

De ha megerik arra a szinte oszinten el fogom neki mondani hogy anyost miert utalom tiszta szivembol

Aztan majd a gyerek eldonti es alkothat rola egy kepet ahogyan ő érzi

2023. ápr. 29. 16:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!