Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miről beszélgessek az apósommal?

Miről beszélgessek az apósommal?

Figyelt kérdés
1-2 havonta megyünk oda a parommal 2-3 napra. Mondta már ő is(igaz após csak a hátam mögött...), hogy csendes vagyok, a párom is. De egyszerűen nincs témám, amiről tudnék beszélni vele... Ritkán ha odaérünk megkérdezi mizu van errefele (230kmre lakunk tőle) és kb ennyi. Mivel introvertált vagyok és megfelelési kényszerem is van így nehezebb vagy elfogadnom, amit gondolnak és leszarni, mert ilyen vagyok vagy sokkal többet beszélni, de nem érzem komfortosan ott magam, szorongok. Igaz már 2 éve együtt vagyunk, 1 évig sűrűn jártam oda, de mégsem megy a feloldódás...

2023. jún. 19. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Pár jófajta házipalinka után majdcsak megered a nyelved. A te párod miről beszélget a te szüleiddel? Ne legyél már ennyire hülye! És be ne magyarázd már nekem h ez azért van mert intrivwltalt vagy. Manapsag divat annak lenni..
2023. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg mit szokott csinálni. Általában horgásznak de konkrétan kérdezz rá
2023. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg, hogy ott mizu? Hogy van? Mivel tölti a napjait stb.
2023. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Bruh, köszi. Lehet manapság divat, de én egész életembe az voltam és ezt a környezetem mondta nekem. ☠

De nem gáz.

Viszont az, hogy a párom miről beszélget az itt nem releváns, hisz apám teljesen más, mint az ő apja. Apámmal bármiről lehet beszélgetni. Meg férfi férfivel jobban elbeszélget. Anyóssal, ha találkozunk több témám lenne, csak nem tartja a párom vele a kapcsolatot. Viszont apóssal nincs témám.

2023. jún. 19. 19:07
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Én is így voltam . Esetleg próbálj bekapcsolódni abba amiről eleve beszélgetnek ( csak nem kukák végig :D ) , én pl megkérdeztem

Honnan vettek a kaspot, hogy gondozzák a leandert stb :D végül így úgy, nehezen, de sikerült tartalmasabban is beszélgetni . Pedig rám is volt panasz.. sőt, egy ideig már meg hívva se voltam. Aztán meg az bevallt amit első mondott… pálinka :D azóta elfogadom és sikerül beszélni, meg egyébként is van már egy két közös pont azerencsere. De tényleg ilyen gagyi kérdésekből kell kiindulni :D Rohadtul nem érdekelt a kaspo és volt leanderem is pl, de így legalább olyat kérdeztem amiről tudtak beszélni meg én is tudtam reflektálni, hogy de én így meg így szoktam :D legközelebb már ő mutatta, hogy metszi stb, aztán kialakult a párbeszéd :)

2023. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az alapokon kívül gondoltam. 3 napig nem tudunk arról beszélni.

Más is van így?

2023. jún. 19. 19:08
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 köszi, gagyi kérdéseknél félek, hogy gaznak tartanak és kb kinevetnek...
2023. jún. 19. 19:10
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Véletlenül se reagálj másra 🤣 veled én se beszélgetnék
2023. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
De miért kell beszélgetned vele? A párod mit csinál olyankor? Mert ha ő is csak ül kukán, akkor milyen jogon szól be? Egyébként meg is fordíthatjuk a dolgot, apósod miért nem tart szóval? Te is kibeszélheted őt a háta mögött, hogy milyen bunkó, nem szól hozzád...
2023. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mire reagáljak?

Alapból nem navy beszedes após se, fiától megkérdezi mi történt vele, amíg távol volt és ennyi.

Kb. magába elvan, csinálja amit csinál.

2023. jún. 19. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!