Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam el úgy hogy ne...

Hogy mondjam el úgy hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés
6 évig laktam anyósommal ebből 3,5 év azzal telt hogy hétköznap dolgoztunk hétvégén a hazunkat csináltuk hogy el tudjunk költözni onnan. Engem anyósom soha nem fogadott el és a másik menye sem. Anyósom a másik menyével nagyon jóban van. Engem folyton kibeszélnek a hátam mögött lenéznek mindig a másik Mende főzött jobban az nevelt jobban gyereket. Nekünk nincs még de nagyon szeretnénk de anyósom azt mondta hogy nekem nem kell gyerek minek. Meg azt is hogy nem örülne ha szülnék még egy unokát nem kell az már. Mindegy ezt elengedtem elköltöztünk két hónapja de a másik menye olyan szemét ide hordja nekem anyósom. Legtöbbször akkor amikor a férjem dolgozni van. És ha jönnek itt vannak vagy 3 órát. Kritizálnak hogy a házat nem így meg nem úgy kellett volna. Mikor lesz már kész normálisan a kerítés. Nagyon meg kellett volna csinálni a tetőt addig ide se kellett volna költözni stb. Odáig jutottam hogy már 2x nem engedtem be őket hogy nem vagyok itthon. Olyankor csenget veri a kaput és telefonál amit persze nem veszek fel. Olyankor hívja a férjem aki mondja neki lehet nem vagyok otthon nem tudja. De én nem akarok bujkálni. Hogy mondjam el nekik hogy ne jöjjenek ide már ennyiszer vagy akkor jöjjön anyósom ha a férjem is itthon van. Volt rá példa hogy jöttek reggel ez legutóbb volt nem engedtem be és délután vissza jönnek. Nagyon ideges lettem és akkorse engedtem be. De ha mondanám cirkuszolnának. Azt meg a férjem miatt nem akarom mert igazából nem akarok veszekedést.
2023. júl. 14. 15:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és anyósommal pokol volt lakni. Folyamatosan szét akart húzni minket a férjemmel. Most meg ugyanúgy jár a nyakamra.
2023. júl. 14. 15:07
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó ez így majd észre veszik magukat. Nem kell megmondani semmit. Nem engeded be őket és kész.
2023. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
gratulálok az idióta férjedhez, igazi nyereség egy ilyen puhapöcsű.
2023. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát pedig ezt konfliktus nélkül nem úszod meg. Elég kellemetlen, hogy a saját házadban bujkálni kell, ráadásul gyerekes is. Szerintem simán kérd meg, hogy akkor jöjjenek, amikor a férjed is otthon van, mert egyébként nagyon elfoglalt vagy. Majd megutálnak még jobban, aztán már egyáltalán nem fognak menni :D problem solved

A férjednek meg szólj, hogy állítsa le az anyját, mert azért költöztetek el tőle, hogy ne lakjatok vele, de most ebből kb semmit nem veszel észre

2023. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha verné az ajtófélfát, ráhívnám a rendőrséget, azt mondanám hogy be akarnak törni. Mondhatod azt h a szomszéd vagy.
2023. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Az elég, hogy nem engeded be. A telefonon letiltod és megmondod a férjednek, hogy ezután vele kommunikáljanak, ha jönni akarnak. Kizárólag akkor fogadjátok őket, amikor mindketten otthon vagytok.

Azt nem értem, hogy mi a fenét csinálnak nálad 3 órát? Fél óra után simán mondhatnád nekik, hogy legyenek szívesek elmenni, mert porszívózni fogsz és ehhez nem kell díszkíséret.

2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, még ha vita is lesz belőle, máskülönben nem fogja megértnei.
2023. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, nem kell őket beengedni.

Férjed mit szól a viselkedésükhöz?

2023. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél kellene nölni.


Megtanulni kiállni magadért. Kinyitni a szádat és elküldeni őket a halál fszába.


Ha kell elválni.


A férjed nem áll ki melletted, ha így lenne rég helyre tette volna már az anyját meg mindenkit.


Nem vagy köteles senkit beengedni.

2023. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a férjeddel megbeszéled. Ő meg végre használja a tökeit. Az az mutassa ki, hogy férfi és állítsa le rokonaitokat. Én nejem lennél és így bána veled rokonság én kiosztottam volna már mindenkit.
2023. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!