Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazgatói intőt kaptam....

Igazgatói intőt kaptam. Hogyan mondjam meg a szüleimnek? Ez befolyásolja a továbbtanulásomat?

Figyelt kérdés

Épp most pénteken kaptam az igazgatóit,nem tudom hogy mondjam meg a szüleimnek.azt gondoltam előbb apámnak mondanám,ő nem kapja fel magát nagyon,mert ő is bajkeverő volt.anyám nagyon kiborulna. Azértnsem akarom elmondani most,mert a család pünkösdét nem akarom elrontani.A továbbtanulásról szólva 7.-es vagyok,szóval jövő szeptembertől gimibe megyek.A jegyeim jók,olyan 4.2-4.1-es átlagom van.Tehát ha megyek majd gimnáziumba,akkor majd belefog számitani ez az intő?Most mondjam meg az intőt vagy majd pünkösd után?


(Amugy ahova akarok menni eléggé jó gimi,benne van az első 100-ba)



2013. máj. 17. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg akkor kedden, hogy a hosszú hétvégét ne szúrd el.


A továbbtanulásodat nem befolyásolja, ne aggódj.


Egyébként meg mondd meg nekik, hogy "apa, anya, ne haragudjatok, óriási baromságot csináltam, amit már nagyon bánok (remélem, ugye?:D), és sajnos igazgatói intőt kaptam miatta. A továbiakban megpróbálok jobban viselkedni, sajnálom, hogy így alakult".


Ennél többet nem tudsz tenni. Próbáld meg megbánni és belátni a hibádat. Másra ne kend, sok gyerek ezt csinálja, ez a lehető legrosszabb, mert a szülő élből átlát rajta. Ha látják, hogy komolyan gondolod, hogy messzire mentél ezúttal, akkor kétlem, hogy túlzottan haragudnának. Elvégre még fiatal vagy, ilyenkor mindenki csinál hülyeségeket.

2013. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
OFF Az átlagod elég gyenge, gondolod ennyivel bekerülnél egy jobb gimnáziumba? Top 5 gimnázium egyikébe jártam, 12. osztályban senkinek, hangsúlyozom senkinek nem volt 4,5 alatt az átlaga, nem hogy egy általános iskolában..
2013. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
4.2-es átlaggal bekerülhet, ha jó felvételit ír! Az is sokat számít ám.
2013. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
miért kaptál? egyébként nyugodj meg semmit, de semmit nem számít az az intő!
2013. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ablakból locsoltuk az embereket
2013. máj. 17. 19:15
 6/15 A kérdező kommentje:
És szerencsénkre ki jött egy tanár...
2013. máj. 17. 19:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Najó, ezért intőt adni is jó nagy f*szság, szóval emiatt ne aggódj.


Ha elmondod a szüleidnek, hogy egy ilyen marhaságra kaptad, akkor biztos nem lesz harag, nyugi.


Már azt hittem, valami komolyabb, igazgatóit tanár súlyos sértegetésére, iskola rongálására, verekedésre, lopásra szoktak adni max...

2013. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a tanárra ráesett állítólag a víz,decsak pár csepp,ahogy ő elmondta
2013. máj. 17. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt tényleg ne aggódj, ez csak szemétség a tanár/igazgató részéről.
2013. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb, úgyis alá kell íratnod....



"Anya, apa, néhány osztálytársammal jó mókának találtuk, hogy az abalakból lefröcsköljük vízzel az embereket. AZ egyik tanár, akit véletlen sikerült összevizeznünk nem találta olyan jó mókának. Igazgatói intőt kaptunk. nem gondoltam, hogy ez ennyire súlyos vétség, többet nem fordul elő"



Nálunk volt egy osztálytársam, aki 8 évig kitűnő volt, és nem vették fel abba a gimibe, ahova menni akart, nem sikerült olyan jól a felvételije

Igaz én 4,7-4,8 as átlaggal bekerültem, de itt arra próbálok rávilágítnai, hogy a 4,2 az lehet kevés ahhoz a sulihoz, legyen biztosítékod mellette. Amúgy felvesznek simán gimibe, de nem biztos, hogy olyan " elitbe", amibe menni szeretnél. Az sem feltétlen jó, ha egy gyengébb tanulót felvesznek, mert nagyon nem fogja "élvezni" a gimis éveit, mert mindennapos küzdelem lesz, hogy lépést tudjon tartani a többiekkel...

2013. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!