Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósoknak gyakran elmegy az...

Anyósoknak gyakran elmegy az eszük?

Figyelt kérdés
A babám 2 hetes volt mikor szinte sértődötten megkérdezte hogy miért nem megyünk már el hozzá ebédre, mert ő babázni akar. Hozzáteszem 70 km-re lakik tőlünk. Most 2,5 hónapos a babám és mondtam menjünk, mert már elegem van a nyavajgásából. 2 hete le volt beszélve, hogy gyereknapkor megyünk hozzá, és elmondtam neki hagymás, nagyon fűszeres dolgot, valamint epret stb. nem ehetek, mert szoptatok. Mondta, hogy persze tudja, majd olyat csinál. Mit ad isten eperlevest csinált. Ok mondom majd eszek második félét. Közben felébredt a babám is és elmentem szoptatni. 2 órakor már kopogó szemekkel mentem ki ebédelni, de mint kiderült nem sokat ehettem, mert hagymás krumplit hagytak bőven, de a hagyma nélkülit, ami elvileg nekem készült jól megeszegették a rántotthússal egyetemben. A saláta jó fokhagymás volt így azt is csak nézegethettem. De megvígasztalt hogy csinált tortát... Persze epreset. Tudom hogy nem direkt csinálta, alapjáraton ilyen buta az anyósom. Na de igazán az unokája miatt odafigyelhetett volna, hisz neki abból lesz tej amit én eszek... Ja és ezer éve ki nem mosott ágytakaróval volt leterítve az ágy is amin szoptattam.

2023. júl. 23. 08:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodt lehetsz, hogy nem véletlen volt ez, hanem nagyon is szándékos.
2023. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

"Most 2,5 hónapos a babám és mondtam menjünk, mert már elegem van a nyavajgásából."

Azaz május első felében született a gyereked


"2 hete le volt beszélve, hogy gyereknapkor megyünk hozzá"


"2023-ban május 28-án, vasárnap lesz gyereknap."


Kissé belebonyolódtál a kamuzásba.

2023. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%
Ja. Meg a kérdezőknek is. 🤷‍♀️
2023. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

De miert rinyalsz. Miert mentel ????


Ezt sose ertettem. Ha nem akarsz nem mesz es nem mas ez attol meg h van gyereked.


A baj az h nem szolsz a gyerek apjanak h "Pisti en NEM megyek" kesz. :D kicsi a gyerek nem viheti? Es? Akkor Nem viszi. 😂 Mi a baj... ???

2023. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem butság, szimpla rosszindulat, csak elárulom.


Hatalmi játszma - nálunk ugyanez volt exemnél, én a második alkalom után megmondtam, hogy ott nem eszek semmit. Vittem magammal lezárható dobozban és kizárólag azt ettem meg.


Én "csak" cölis vagyok, de ő úgy volt vele, hiszti, meg "egy kanál liszttől nem lesz bajod" stb. Nem, nem volt, végülis csak a fél délutánt hánytam-fstam végig.


Azt nem is kérdezem, a férjed!!! miért nem szólt, vagy bármi? Az én jelenlegi párom úgy kivágná ezen a balhét, mint a fene.

2023. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
12-es, elárulom, hogy nálunk pl november 20 a gyereknap :D (Svájc), szóval nem feltétlen kamu.
2023. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%
Eleve miert foz nektek barmit. Felnottek vagytok. Oldjatok meg ... Jezusom..
2023. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%
Azért eltelt 2,5 hónap,mire láthatta az unokáját? Szerintem ez szemètség. Nem csoda ha ilyet főzött. Máskor legalább tudod,hogy viszel magaddal majd kaját.
2023. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

1, Pici babával nem nektek kellett volna menni, hanem neki, ha annyira látni akarta a gyereket

2, buta, primitív, kisstílű és rosszindulatú dolog volt tőle, hogy ilyeneket főzött

3, a férjed is erősen ludas, először vele lenne egy csúnya elbeszélgetésem

2023. júl. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
4, én a helyedbe többet nem mennék oda, ahol kb meg akarnak mérgezni
2023. júl. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!