Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósoknak gyakran elmegy az...

Anyósoknak gyakran elmegy az eszük?

Figyelt kérdés
A babám 2 hetes volt mikor szinte sértődötten megkérdezte hogy miért nem megyünk már el hozzá ebédre, mert ő babázni akar. Hozzáteszem 70 km-re lakik tőlünk. Most 2,5 hónapos a babám és mondtam menjünk, mert már elegem van a nyavajgásából. 2 hete le volt beszélve, hogy gyereknapkor megyünk hozzá, és elmondtam neki hagymás, nagyon fűszeres dolgot, valamint epret stb. nem ehetek, mert szoptatok. Mondta, hogy persze tudja, majd olyat csinál. Mit ad isten eperlevest csinált. Ok mondom majd eszek második félét. Közben felébredt a babám is és elmentem szoptatni. 2 órakor már kopogó szemekkel mentem ki ebédelni, de mint kiderült nem sokat ehettem, mert hagymás krumplit hagytak bőven, de a hagyma nélkülit, ami elvileg nekem készült jól megeszegették a rántotthússal egyetemben. A saláta jó fokhagymás volt így azt is csak nézegethettem. De megvígasztalt hogy csinált tortát... Persze epreset. Tudom hogy nem direkt csinálta, alapjáraton ilyen buta az anyósom. Na de igazán az unokája miatt odafigyelhetett volna, hisz neki abból lesz tej amit én eszek... Ja és ezer éve ki nem mosott ágytakaróval volt leterítve az ágy is amin szoptattam.

2023. júl. 23. 08:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

"Pici babával nem nektek kellett volna menni, hanem neki, ha annyira látni akarta a gyereket"


Csak valószínűleg nem hívták babanézőbe, most ez a divat.

2023. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

"4, én a helyedbe többet nem mennék oda, ahol kb meg akarnak mérgezni"


Muszáj, mert különben anyós járkál hozzájuk.

2023. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kései Sirató ***** válasza:
18%
Illett volna meghívnod őt babanézőbe.
2023. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan, dehogy buta az a némber annyira.

Ezek szándékos dolgok, hatalmi játszmák, bosszuk, vagy a franc se tudja mi jár a nyomorult lelkük vezérelte pötty agyukban.

A te konkrét eseted, ha nem kamu, akkor undorító, hogy nem csak a vén boszorkány meg a pereputtya, de a férjed is semmibe vett.

Pont mindenki a sima krumplit zabálta nem a hagymásat...

2023. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%

Az eperhez annyit a kommentelőknek, hogy sokáig a magra gyanakodtak, de kiderült hogy legjobban a hisztamin miatt allergizál!!!!!!!!


Egyébként sajnálom, te jobban látod, hogy alapjában milyen az anyósod, lehet direkt kitolás, de lehet, hogy nem annak szánta. Viszont az a taplóság alja, hogy elsősorban a férjed, végül a család többi tagja sem gondolt rád az étkezésnél. Főleg, hogy mondtad is nekik, hogy mit eszel, mit nem. Az első oldalas mogyorós csokis válaszolón meg sokkot kaptam. Megetetik az érzékenységre hajlamos gyereket mogyoróval? Jó hogy nem fulladt meg. Az ilyen mindent jobban tudok emberektől hányingert lehet kapni.


Egy kis hangulat oldásnak: kaptam kedvességből schoko bons jellegű csokit, csak elnézték és volt benne apró mogyoró darab. Mire jeleztem h apuka diófélékre érzékeny, így csak csipegetek belőle, tovább fog tartani.. :)

2023. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%

"Címre reagálva:....ahányszor a menyeknek!"

Nem valószínű, mert eleve az idősebbek gyakrabban lesznek ilyenek.

2023. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
65%

"Eleve miert foz nektek barmit. Felnottek vagytok. Oldjatok meg ... Jezusom.."

Vendégségben??


"Azért eltelt 2,5 hónap,mire láthatta az unokáját?"

Gondolom az anyós mehetett volna megnézni, ha akarta volna (bár igazság szerint nem derül ki a kérdésből, hogy volt-e megnézni).

2023. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!