Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen érzés lesz anyósom...

Milyen érzés lesz anyósom nélkül élni?

Figyelt kérdés
5 évig éltem vele egy nagyon rosszindulatú minden lében is kanál nő. A házasságunkat először minden áron megakadályozni próbálta, majd folyamatosan szét akart minket választani hogy minél kevesebbet legyen velem a férjem és minél többet vele. Mindent bevetett. Ha haza ért a férjem gyorsan szaladt a kapuhoz hogy ő nyissa ki neki és őt lássa először ne engem mindig mindenhol ott volt ahol mi ha az udvaron voltunk kijött ha bementünk bement. Nekünk a férjemmel még nem volt közös magánéletünk igazán. Egy hét múlva költözünk a házunkba. Milyen lesz? Valaki járt már hasonló cipőben? Nekem még mindig hihetetlen hogy valóra válik hogy külön lakjunk. Attól félek a nyakunkra akar majd járni de remélem nem így lesz. Nagyon izgulok milyen lesz így biztos hogy jobb csak olyan hihetetlen
2023. aug. 4. 02:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
98%

10es, MÁR házasok.


Kérdező: ha meg tudjátok húzni a határokat, akkor jó.


Ha nem, akkor ugyanilyen szr mint most.

2023. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

"Ha haza ért a férjem gyorsan szaladt a kapuhoz hogy ő nyissa ki neki és őt lássa először ne engem"


Mik vagytok ti, kutyák, hogy szaladtok a gazdi elé, ha hazajött?

2023. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
15 km fogunk tőle lakni. Nem élősködtem. Dolgoztam és a konyhára teljes mértékben én vásároltam be én főztem. A számla részét a párom állta. Egyáltalán nem élősködtünk rajta nem lett volna képem lehúzni azért az mégiscsak az ő otthona. Sajnos eddig tartott anyagilag összeszedni magunkat hogy venni az és felújítani tudjunk egy házat
2023. aug. 4. 08:31
 14/36 anonim ***** válasza:
43%

"Attól félek a nyakunkra akar majd járni de remélem nem így lesz"


Nem értem. Te meg konkrétan a nyakán laktál 5 évig, az ő privàt szférájában, az ö otthonában, neki meg téged kellett elviselnie.


Ha neki ezt tűrnie kellett, te miért ne tűrnéd? Tipikus, a sz*rszemét anyós csak addig volt jó, míg beköltözhettél a nyakára spórolni, neki el kellett viselni, most hogy megvan a ház, mehet a levesbe.

2023. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

"Sajnos eddig tartott anyagilag összeszedni magunkat hogy venni az és felújítani tudjunk egy házat"


Erre mások úgy is képesek, hogy nem a szüleiknél élnek. Talán kicsit tovább tart albérlet, de nem szorul ilyen helyzetbe.

Én nem éltem volna sem anyámékkal, sem anyósomékkal.

2023. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként biztosan mászkálni fog hozzátok, mert a kicsi fia ott él - mellesleg nem értem, mi vele a problémád, amikor eddig te éltél nála 5 éven át.
2023. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként biztosan mászkálni fog hozzátok, mert a kicsi fia ott él"


Mondjuk, amúgy ez lenne a normális, hogy családtagok làtogatják egymást. A kérdezz meg nem tudom, mit izgul, 15 km-re biztos nem jár majd át napi szinten anyós, pedig ő elviselte a kérdezőt napi szinten...

2023. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%

1 percig sem kellett volna elviselni az anyósodat, ha felnőtt ember módjára külön éltek és eltartjátok magatokat. Az eltartásba bele tartozik az is, hogy gondoskodtok a lakhatásotokról.

Hálásnak kellenne lenned, de te csak szidod.

2023. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha minden lében kanál féle asszonyka akkor nem lesz sokkal nyugodtabb sajnos. Kivéve ha határokat szabtok neki és nem lépi át. Ha ezen megsértődik akkor fosd le! Kit érdekel a vénasszony
2023. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen lesz, az tőletek függ. Ha hagyjátok így is rátok fog telepedni, ha nem akkor nem. Kulcsot ne kapjon, ha nem hívtátok mégis átmegy, ne engedjétek be. Ennyi.
2023. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!