Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kivel fordult elő ez már?

Kivel fordult elő ez már?

Figyelt kérdés

Anyós/ após jelölt nagyon megharagudott rád, mert a fülükbe jutott hogy nem éppen szépvéleménnyel vagy feléjük?


Mi lett?



2023. szept. 2. 02:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a történelem során párszor előfordult már.
2023. szept. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Most őszintén: egy anyósról milyen jó véleménnyel lehetünk , mi okos nők?
2023. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

4-es, én pl. nagyon szeretem az anyósom, ő is engem, amolyan anya-lánya kapcsolatunk van. Kedves, nem szól bele a dolgainkba, meghallgat.


Nem minden anyós rossz.

2023. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Sosem volt ilyen. Rám mindig ok nélkül haragudtak meg. Vagyis volt ok, csak nevetséges. Pl: nem akarta, hogy elvegyem tőle a mamahoteles fiacskáját, aki pénzt ad haza.
2023. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
Itt minden nő tündér és angyal. Kivéve aki anyós. Viccesek vagytok. Nem kicsit , nagyon.
2023. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Irreleváns, hogy anyós vagy nem. Ha valakit rosszindulatúan kipletykálsz, ez a következménye.

Én se kedvelem az anyósom, de megtisztelem avval a párom és az anyját, hogy nem hordom el mindenkinek, aki nem is megbízható. Egy-két közeli barát tudja, mi a helyzet, de nekik sem őt szidom folyamatosan.

2023. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán értem, miért kellett lepontozni. Vagy szerintetek normális, hogy az anyósjelölt azért fúrja a kapcsolatot, mert nem akar lemondani a fiacskája által hazaadott pénzről? A slusszpoén, hogy felőlem aztán élete végéig hazaadhatta volna azt a lóvét, mert mindig is a külön kassza híve voltam. Anyucika ráb...szott, mert ezt semelyik más nő nem fogja eltűrni soha.
2023. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem jutott a fülébe, vagyok annyira gerinces, hogy a szemébe mondjam, mit gondolok róla.


Megjegyzem, a háta mögött, mindannyian ugyanúgy vélekednek felőle, csak senki nem meri közölni vele (valláskárolsultl, összeesküvés-elméleteket gyárt, mindenféle f...ban hisz, stb., és mindenbe beleokoskodik úgy, hogy fingja nincs róla).


Én megtettem, amikor a negyedik kiselőadását hallgattam végig, miért nem keresztelkedek meg, miért szedek fájdalomcsillapítót a menzesz görcsökre, mert egy egyszerű tea is jó rá stb. stb.

2023. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 LuckyLevi ***** válasza:
24%
#7 Én azért pontoztam le, mert nem válasz a kérdésre. Ugyanúgy, ahogy a többi sem, szóval mindet lepontoztam. Valahogy felbosszantott így szombat reggel a sok funkcionális analfabéta.
2023. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

Én egyenesen a szemébe mondtam, hogy mi a véleményem róla.


Megpróbálta tönkretenni az esküvőnket és úton útfélen azt pletykálta, hogy ő fizet mindent és ő tart el minket. Mikor megtudtuk, én nem voltam hajlandó elmenni hozzá, pedig várta a kötelező jópofizást. A férjem elment hozzá, kérdezte az anyós, én miért nem mentem, mondta a férjem, hogy azok után, amit művelt, ne csodálkozzon. Már itt tette az áldozatot, hogy igazából a mi hibánk, hogy ő erre kényszerült, mert mi nem akartunk olyan esküvőt, amit nekünk szánt, meg mi nem akartuk, hogy fizessen az esküvőbe, mi tehetünk arról, hogy ő olyan mérges lett, hogy alánkb tett. Aztán ment a sírásrívás a férjemnek, hogy ő milyen jó anya, de én elveszem tőle a kicsi fiát, vegyen rá a férjem, hogy menjek el hozzá és ki tudja magát magyarázni (miért foglalt le álneven minden délelőtti időpontot pl a fodrászomnál az esküvő napján, hogy ne mehessek oda, stb).


A férjem persze nem tett így. Valami parkban tök véletlenül találkoztunk, jött oda sírva, meg ölelgetni akart, hogy jaj bocsássak meg neki, mert igazából ez a mi hibánkból történt így. Mondtam neki, hogy én nem vagyok köteles vele jóban lenni, se őt szeretni, látogatni, úgyhogy egész nyugodtan vegye úgy, hogy mi ketten idegenek vagyunk egymásnak.


Rögtön abbahagyta a kamubőgést és otthagyott minket, elment tőlünk vagy 15 méterre egy padhoz őrjöngeni, csapkodott, mint egy elmebeteg, sikoltozott, hogy meghalt a fia számára (??), aztán mikor egy gyerek nekiállt videózni a magánszámot, ennek is vége lett és egymás után szívta a cigiket.


Utána otthon rájött, h ezzel semmit se ér el, úgyhogy azóta max a férjemmel beszél, de vele is nagyon ritkán.

2023. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!