Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehülyéztem a menyemet, nem...

Lehülyéztem a menyemet, nem szándékosan, inkább reflexből!Tényleg durva voltam?

Figyelt kérdés

A fiaméknak lett egy kutyájuk. Félreértés ne essék szeretem a kutyákat, nekem is van egy pitbull-labrador keverékem, felelősséget vállalok érte, foglalkozom vele...DE nem bújok a seggébe. Ha be is jöhet a házba, akkor neki a földön a helye, nem mászhat fel a kanapéra nem futkározhat bent. Egyébként meg kinti kutya, kint alszik, van bejárata a garázsba, ahol télen is minimum 15 fok van. Van egy labdája és még egy gumis gyűrűje, amit kedvére szétrághat, egyébként meg napi kétszer sétáltatom, szóval nincs elhanyagolva.

De amit a fiamék csinálnak, szerintem az átmegy egy beteges kategóriába. Hetente fürdetik, körömvirágkrémmel kenegetik a kutya ülepét, a kutyával egy ágyban alszanak, hatszázmillió játékot vettek neki. Ezt így el is mesélte nekem a menyem - megjegyzem a hátam mögött mindenféle állatkínzónak elhord, mert kint tartom a kutyámat és nem méregdrága táppal etetem - én pedig lehülyéztem őt és megmondtam neki, hogy jó hogy nem pólyába nem teszi azt a szerencsétlen állatot. Persze lett kiakadás...a fiam is kiakadt. Tudom nem kellett volna így reagálnom, de az emberi hülyeségnél is van egy bizonyos szint, amit már nem tudok csakúgy elengedni.


2023. szept. 25. 17:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%
Hülye vagy. Bocs, direkt írtam.
2023. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
Voltál a francokat. Manapság egyre több az ilyen degenerált, aki nem tudja a helyén kezelni a háziállatait.
2023. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem sok közöd van hozzá, mit csinálnak a kutyájukkal, mivel az övéké, szeretik és jól bánnak vele.
2023. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
38%
A kutya ugyeben igazad volt, de nem kellett volna lehulyezned. Amugy nem hulye, hanem mas lelki baja lehet, mint annak a rengeteg "allatvedonek" is, aki hasonloan banik az allataival.
2023. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
3-as nem is avaktoztam bele,a menyem jött oda hozzám mindig, hogy hogyan kellene bánni egy kutyával. Nem én jöttem oda érdeklődni ő jött az én házamba és természetesen a hatszázadik ártatlan teázgatásnak induló beszélgetés áttorkollik nagyon kemény utalgatásokba, hogy mekkora egy állatkínzó vagyok és ezekkel a példákkal amiket elmesél nekem próbál "jobb belátásra bírni". Akkor most ki is szól bele a másik életébe?
2023. szept. 25. 17:17
 6/48 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok

Ugyanez fordítva is igaz, természetesen. Neki sincs köze hozzá, hogy te mit csinálsz a saját kutyáddal, mindaddig, amíg nem bántod vagy éhezteted az állatod. A leírásod alapján nincs azzal gond, ahogy a kutyáddal bánsz. Mindkettőtöknek el kellene fogadni, hogy a másik nem feltétlenül hülye azért, mert nem egyeznek a nézeteitek.

2023. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

3-as, aki már hatos.

Én elfogadom, de azt miért fogadjam el, hogy az arcomba tolja, vagy a hátam mögött mindenféle állatkínzónak elhord? Kérlek ezt magyarázd meg nekem 🙂

2023. szept. 25. 17:26
 8/48 anonim ***** válasza:
43%

Igazad van, gyerekpótlék náluk a kutya. Szerintem sem normális, ez már bőven a ló tulsó oldala.

Ettől független lehet, hogy erős volt lehülyézni.

2023. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
A szomorú igazság az az, hogy nagyon gyerekellenesek. Amikor a másik fiamtól az egyik unokám itt volt, beütötte a buksiját, akkor szegényke sírt a menyem meg rászólt, hogy halkan, mert a kutyának érzékeny a füle. Na akkor azt hittem hogy megtépem a menyemet, de az unokám miatt türtőztettem magam.
2023. szept. 25. 17:33
 10/48 anonim ***** válasza:
75%

"Én elfogadom..."

Ha elfogadod, akkor miért is hülyézted le? És miért nevezed betegesnek, amit csinálnak?

Itt az az alapvető probléma, hogy adott két nagyon különböző nézőpont, és egyik sem bírja elfogadni a másikat.

A nyílt lehülyézés sem szép, és az sem, ha a menyed a hátad mögött állatkínzónak állít be.

Én mindkettőt el tudom fogadni. Amíg a te kutyád számára megfelelőek a tartási körülmények, nem éhezik, nem tartod láncon, sétáltatod, foglalkozol vele, addig nincs gond. Ha ők ennél többet tesznek, bent tartják, fürdetik, beengedik az ágyukba, azzal sincs gond, ha nekik ez így megfelelő.

Kölcsönösen fogadjátok el egymás nézeteit.

2023. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!