Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:
*más helyzet
2019. aug. 8. 18:00
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az,pláne ilyen indokkal,hogy csak úgy szólnátok, hogy "ja amúgy van egy majdnem fél éves unokátok". Ha úgyis ritkán találkoztok, nem mindegy, hogy aggódnak-e vagy nem?
2019. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

Hat mindegy lenne.. csak zaklatna anyos jelolt engem es foleg a fiat a gyerekkel :D


Ezert jobbnak latom. Mintsem a konfliktust h miert nem beszelek 2 hetente a majdani allapotrol..


Ugy kene elsimitani h jo legyen.

2019. aug. 8. 18:04
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme van?
2019. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
96%
De akkor a te szüleid elől is "titkoljátok el"
2019. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sajat szuleidnek se mond el vegulis igy a jo nem? Ha az egyik szulo tudja a masik meg nem? Ez szerintem gaz.ha az egyiknek nem mondod el akkor a masiknak se mond!!de sztm logikus ha mind a ketto tudja
2019. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Sertodest nem akarunk. Csak igy is eleg nagy az aggodas baratom anyja felol.. hogy jaj hogy vagyunk mi itt es jee eletben vagyunk nelkule :D


Nem szeretnem h hivogasson hogy hany milligrammot nott az embrio HA persze lesz egyaltalan. Arrol meg h nehezen vagy konnyen nah arrol senkinek sem szamolunk be. Sokan megosztjak ezt mi nem.

2019. aug. 8. 18:36
 8/68 anonim ***** válasza:
97%
Elég gyerekes gondolat. Ha ritkán látjátok őket, hogyan tudnak zaklatni titeket? Örülj, h nem személyesen osztogat tanácsokat, aggódik miattatok. Tok egyszerű a távolból ezt lekezelni. De hihetetlen, h 28 éves vagy.
2019. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Akkor adj tippet h kezeljem 1000 km rol ha irna folyton mit hogy csinaljak es rohadtul zavaro :D figyellek
2019. aug. 8. 18:43
 10/68 anonim ***** válasza:
97%
Miért, ha tudni fog a gyerekről, akkor nem fog "zaklatni"? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Ez elég gyerekes.
2019. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!