Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit vegyek, vagy...

Vmsgy.Evi kérdése:

Szerintetek mit vegyek, vagy mivel kedveskedjek?

Figyelt kérdés

Most karácsonykor a barátomhoz megyek át, viszont nem tudom, hogy mit illene vennem a szüleinek?

Valami apróság esetleg amit tudnátok ötletelni? Nagyon megköszönném!:D

Van egy nővére is aki külön lakik..viszont egyházban laknak, Úgyhogy vele is találkozom. Neki is van párja… Úgyhogy nekik is illene valamit adnom.. van egy 3 éves kislányuk is..meg egy kisfiú ő még csak 6 hónapos. Nem tudom mit tudnék venni egy 6 hónapos babának..szerintetek illene vennem valamit?

A kislánynak sem tudom mit kellene vennem… eléggé rossz vagyok ajándék valasztas terén… Úgyhogy nagyon megköszönném tényleg ha segítenétek!



dec. 13. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezt közösen kéne megbeszélnetek, különben nem tudom, milyen kapcsolat ez. Együtt kéne vinnetek valamit. Én a felnőtteknek csak elfogyaszthatót vinnék, leginkább házi sütit. A gyereknek együtt vegyetek valamit, játék vagy pulcsi kb.
dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Sutnek egy talca sutemenyt es vennek egy uveg bort.

A 3 evesnek szinezo es zsirkreta, a 6 honaposnak egy csörgő. A felnotteknek nem vinnek semmit.

Nem kell tulspilazni es mindenkinek vinni valamit. Ha mégis akkor csak a csoki -bor vonalon mozognek. Az nem gáz akkor se ha kapsz te is valamit es akkor se ha nem kapsz.

Ez 12 eve bevalik a parom csaladjanal. Ajandekot csak a gyerekek kapnak. Mindenki mas csokit vagy italt. Mi is csokit es italt kapunk. Mindenki boldog. 😃

dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, vedd le a neved, mert mindig eszembe jut a kérdésed a pasidról 🤮🤮🤮
dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Kövezzenek meg, de én minden karácsonykor kijelentem, hogy nem veszek senkinek semmit, nekem se vegyen senki semmit. Ezt főleg amiatt, hogy rengeteg kacatot meg használhatatlan bóvlit kaptam az évek során. Persze eleinte nem tetszett nekik, de már megszokták. Nekem működik a dolog. Ami meg kell úgyis megveszem.
dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképpen az az alap, hogy a pároddal alaposan beszéld át a témát. Minden családnak másak az igényei és a szokásai. Vehetsz egy jó minőségű csokoládét + egy doboz multivitamint így télre, de ha csak gyümölcsöt és szuperegészséges natúr dolgokat fogyasztanak, akkor nem fognak neki örülni. Italt sem mindenkinek lehet vinni, valaki egyáltalán nem iszik, valaki meg épphogy igen, és nem örül a család, ha mások még hozzásegítenek.

Ami még eszembe jut, tea díszdoboz többféle teával, és/vagy bögre, akár egy szép idézettel. Ha az anyukája szereti a szobanövényeket, az is jó választás lehet.

A 6 hónapos babának én 80-as (9-12 hó) vagy 86-os (12-18 hó) méretű rövidujjú bodyt vennék (kizárólag 100% pamut, és nem kínai), fiúsat, mert a kislány által kinőttekből legfeljebb a fehéreket tudja hordani.

A 3 évesnek jó a színező, ceruza, ezek fogyó termékek. Színezőből az egyszerű, nem túl részletes képek, ceruzából a vastag, háromszögletű a leginkább megfelelő ennek a korosztálynak.

A párod szüleinek egy tálca saját készítésű sütemény mindenképpen kedves dolog (azért előbb kérdezd meg, nincs-e ételallergiájuk, cukorbetegség).

dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg pasidat, mégis ö ismeri öket a legjobban.
dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

TE semmit. A barátoddal KÖZÖSEN.


Amúgy vicces, hogy rögtön a nőgyógyászati problémáid ugranak be, amiről hónapokon át ventillálsz, nem az, hogy a barátod szüleinek mit vegyél :D

dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7, szerencsés vagy, nekem ez ugrik be mindig

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!