Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a család (másik házban...

Gáz ha a család (másik házban elők) nem jut eszükbe néha kedveskedni, akár egy sütivel vagy bármi?

Figyelt kérdés

Részletezve:

Egy kisebb városban lakunk, 2 család, sokszor jönnek és mi is sokszor megyünk. Nem csak látogatási viszony van köztünk, kerti munkákkor szoktunk segíteni néha egymáson, stb.

Furcsa, hogy eszükbe nem jutna mondjuk egy évben egyszer kedveskedni egy 500Ft-os sütivel vagy bármi. Meglátsz egy cuki kis figurát akár, és azt mondod: Rád gondoltam.

A szokásos szülinapi ajándék megvan, de valahogy tök örülnék ilyen kedveskedésnek. Én már csináltam ilyet, 2x, aztán befejeztem mert nem volt vica-versa a dolog.

Szerintetek gáz, hogy én ezt gáznak gondolom?

Olyan mintha csak lennének mert család és díszként viselkednek, nem érzem azt hogy tényleg igazi család.


2022. jan. 7. 13:56
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ők rendszeresen járnak cukiba.
2022. jan. 7. 13:58
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Kedveskedés, rád gondolás- de csak akkor, ha viszonozod. Na ez a gáz.
2022. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Te szeretnél erővel a seqqükbe mászni, ők pedig szorítják a lukat. Kettő után rájöttél, ne ragozd tovább!
2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

"mintha csak lennének mert család és díszként viselkednek, nem érzem azt hogy tényleg igazi család"

Kerti munkákkor segítenek, meg gondolom ha bármi kínod van akkor is. Valóban, micsoda dísz család....

Ha neked az 500 forintos süti adogatás az összetartás, nem pedig a fent említett segítség az elég ciki. Oda vissza akarod hogy vásároljatok f4szságokat. Nem egyszerűbb hogy megveszed azt a sz4ros 500 forintos sütit magadnak?

2022. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Minek ennyire túltolni a dolgot, csak így véletlenszerűen szerintem max a párjának, gyerekének vesz ajándékot az emberek 99%-a.
2022. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Kedveskedni saját süteménnyel szokás. Az elég sok ahhoz, hogy másnak is adjanak. Ha cukrászdába járnak, nyilván nem sütnek, mivel kedveskednének?
2022. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

3. A kerti munka az nagyjából évi 2 alkalom 1 óra kb. :D

Ha elugranak az auchanba és mondjuk nekik, hogy hozzanak már egy tejfölt, akkor igazán vehetnének egy sütit, tudják, hogy imádom.

2022. jan. 7. 14:06
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy már gyerek, vedd meg magadnak :)
2022. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Moziba ne vigyenek? Ha úgyis "csak" 500ft akkor vedd meg magadnak. Bélpoklos.
2022. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Na jó hetes, trollkodni jöttél, menj a sütis nénédbe! Vagy az Auchanba. :-D
2022. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!