Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez most az en anyukamrol...

Ez most az en anyukamrol szol, szoval a ferjem anyosarol. Szerintetek ezt a helyzetet hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Mi Nemetorszagban elunk, es kihivtuk anyumat karacsonyozni. Van egy kiskutyaja, amit nem igazan tart tisztan, igy a ferjem az elozo tapasztalatai alapjan, mar nagyon nem akart beengedni, csak anyum nem tudta a kutyat hol hagyni, igy kertem, hogy probalja meg elviselni.

Szenteste ajandekbontas kozben a kutya osszefosta a nappalit. Ereztuk, hogy valami budos, azt hittem a kislanyom, aki meg pelenkas, hogy o trottyantott be, de egy francokat, a kutya volt. Szonyeget, laminatot, es meg a kanapet is osszefosta. Anyam egy szot sem szolt, csak ult tovabb a fotelban, en meg dunnyogve takaritottam, meg a gyerekek bonntottak az ajandekokat. Ezek utan ultimatum lett neki adva, hogy a kutya a nappaliban ne mozoghat szabadon, csak a szobaban ahol alszanak vagy a balkonon, nappaliban az oleben maradhat. Ezen anyam retentoen kiakadt. Masnap delutan el akartunk menni mindannyian setalni, anyum azt mondta, hogy faradt, ezert o inkabb addig lepihenne. Mi attol kimentunk, majd kesobb latjuk az utcarol, hogy anyam bent van a haloszobankban. Ferjem ezen nagyon kiakadt. Kertem, hogy hagyja ra, de nyilvan nem birta ki es normalisan rakerdezett, hogy mit keresett a haloszobankban. Anyam uvoltve, kiabalva es sirva mondta, hogy ot meg igy senki nem alazta meg,o nem lopo, a kutya szaladt be, ami nyilvan nem igaz, mert a haloszobaig plusz ket ajto vezet, ami csukva volt, majd mindennek lehordta a ferjem, most ott tartunk, hogy haza akar menni, csak a gyerekek konyorognek neki, hogy maradjon (3 es 8 evesek) . En nem tudom mit mondjak, ez a karacsony mar kuka, annyit mondtam, hogy nem kell haza mennie, de ha ugy dont, hogy menne megertem. Mi a francokat csinaljak? Tudom, hogy a ferjemnek van igaza. Raadasul a csaladi beke kedveert, meg o kert tobbszor bocsanatot, anyam meg csak jatsza a sertodottet, aldozatot. Van valami tanacsotok nekem?

Bocsanat , nincs ekezetetem.


dec. 27. 18:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
97%
Küldjétek haza. Ne haragudj, de erre nem nagyon lehet mást mondani. Tönkreteszi a családi életeteket. Plusz ti vagytok a felnőttek, ne a gyerekek döntsenek. Ők ezeket még nem látják reálisan, ahogyan ti. Kitartás!
dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jobb ha hazamegy. Ne nézzék szegény gyerekek a hiszteriátokat. Amúgy nektek adok igazat, otthon kellett volna hagyni a kutyát és valakinek fizetni, hogy gondozza pár napot.
dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
98%
Megmondanám neki, hogy pontosan tudjuk hogy hazudik és nyugodtan hazamehet. Sőt a nappali takarítasa is az ő feladata lett volna, végülis az ő kutyája szarta össze. Nem anyám pártját fognám a férjemmel szemben az tuti.
dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%
Hàz megmondanám, hogy menjen nyugodtan, ha képes volt a kanapén héderelve végignézni, hogy feltakarítod, amit összefosott a kutyája.
dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
98%

Nos, ÉN rúgnám ki páros lábbal azt, aki a hálószobánkban kotorászik.


Nem felajánlom, hogy "döntsd el", hanem akkor MOST pakolsz és az első vonattal/repülővel mész haza.

dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekek problémázása meg minimálisan sem hatna meg, nekik ebbe nincs beleszólásuk. Semennyi.


#5

dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Titeket is zavarna, ha miutan elmentek otthonrol bemenne a haloszobatokba? Ha megker nylivan beengedem, de mi a fenet keresett? Egyedul amiert nem rugtam ki, az unnepek, mert egyedul el, nincs senkije, mi is csak evente egyszer talalkozunk (eleg is) meg januar 1.-en lesz 70 eves, ezert nem akartam, hogy egyedul maradjon. Egyebkent nem segit semmit, kaptam meg egy gyereket.
dec. 27. 18:32
 8/62 anonim ***** válasza:
98%
Azt, aki ennyire nem tud viselkedi nem látnám szívesen, mégha az anyám, akkor sem.
dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
97%

Szegény férjed, kénytelen minden tapló viselkedést elviselni, csak mert te nem mersz anyáddal konfrontálódni.

Légy határozottabb. Pl. anya, a kutyád összesz@rta a nappalit, takarítsd fel kérlek, és ezután nem jöhet be a kutya a nappaliba. Nehogy már nézze ölbe tett kézzel, ahogy te takarítod fel.

A hálószobás részről: ha anyósod ment volna be, amíg te nem vagy otthon, az sem zavarna? Ha esetleg nem, akkor is fogadd el, hogy a férjedet zavarja, teljesen jogosan. Az egy privát szféra, ahová egy vendégnek nem illik csak úgy bemenni kíváncsiskodni, ráadásul ilyen sunyi módon.

Anyád kiakadása meg nem kiakadás, hanem mártírkodás. Nem kell ezt elviselni. Tönkreteszi a családi békét, mérgezi a kapcsolatotokat a férjeddel. Menjen nyugodtan haza, ha nem tud viselkedni.

dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
96%

A férjedet sajnálom. Karácsonykor az anyósával kell lennie és még egy háziállatot is be kell fogadnia. A háziállat nem szobatiszta és az anyós a hálószobátokban kutakodik. Ne haragudj de ezután páros lábbal rúgtam volna ki.

Legközelebb akkor jöhetne ha én nem vagyok otthon és a kutya Magyarországon marad. Vagy elválunk.


Anyád túl sokat akar és rátok telepedik.

dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!