Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a férjem családját.

Nagyon pofátlanok, szemtelenek, idegesítőek és furák.

Az anyja egy tisztáság mániás, fogyatékos, idegesítő nőszemély, aki mindig hülyeséget beszél. Megjátsza magát, olyan kérdéseket tesz fel, amik egyértelműek, csakhogy idegesitse az embert.

Az apja meg azt hiszi,hogy ő az isten, nagyon szeret ítélkezni mások felett meg okoskodni, mindig neki van igaza mindenben, normálisan nem lehet vele beszélni, mert ha próbálod elmondani te hogyan látod a dolgokat vagy a saját igazadat, akkor felemeli a hangját,csakhogy elnyomjon téged és mindenáron neki legyen igaza.

Mindig csak lehúzni akarnak minket, de ezt a párom nem veszi észre.

Most fog születni a kisbabánk és félek, hogy sűrűn jönni fognak, én meg már ha csak a hangjukat meghallom is rosszul vagyok, depressziós leszek elmegy az egész életkedvem.

Már nem egyszer akartam elhagyni miattuk, de ezt most nagyon nehéz lenne, meg őt nagyon szeretem.

Bár neki is egyre több tulajdonsága jön elő, amik nem tetszenek.

Csak miatta próbálom eljátszani, hogy kedvelem őket, amikor jönnek hozzánk.

De ő ezzel tisztában van, hogy én utálom őket és mégis mindig alkalmat keres,hogy talalkozzunk velük.


febr. 1. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

"a párom nem veszi észre."

Na most a kapcsolatok csakis úgy működnek, ha mindkét fél ugyanabban a moziteremben ugyanazt a filmet nézi.

Tehát ha a férjed nem így látja, akkor annak válás a vége. Vagy te tűrsz. Én nem így működöm, nem releváns más mit tenne. Senki nem lehet a helyedben.

febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Mond meg neki, hogy ne jöjjenek a szülei, cserrébe a te szüleid se fognak, hiszen ő meg biztosan a tieidet utálja.
febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha akar a ferjed menni, menjen latogatni, gondolom nem rangat magaval. Bar en ilyen hazassagba nem vallaltam volna gyereket, mar mindegy. Annyit tehetsz, ha mennek anyosek, te lelepsz a gyerekkel. De ahogy #1 is irja, ha nem egy velemenyen vagytok, ebbol jo nem fog kisulni.
febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Csak szólok hogy a gyerek is örököl ezekből a tulajdonságból!

Egyébként megértelek én is rühellem a masik családot. Ha lehet én nem megyek.

Párom tudja hogy mi van nem örül de bőven tettek érte!a gyerekeket is ritkán látják!

febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Én már előre sajnálom a születendő kisgyereket.

Ui. borítékolható, hogy a házasságotok minimum elég veszekedős lesz, de még valószínűbb, hogy el is váltok. Elég árulkodó mondat ez: "Bár neki is egyre több tulajdonsága jön elő, amik nem tetszenek."

febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 de igenis szokta erőltetni.

Amugy minden jó köztünk, egyedül ez a téma szokott lenni a vita tárgya.

#4 már napok óta ezen görcsölök, hogy remélem a gyerek nem fog rájuk ütni.

febr. 1. 16:53
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
A kölcsönös utálat nem jelent semmi rosszat a házasságra nézve. Mi sem bírtuk egymás familiáját a párommal. Mégis 40 éve boldog házasok vagyunk.
febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Apósom olyan, mint a tiéd. Veled ellentétben viszont én nem fogom vissza magam, ha hangosan el akar nyomni, én hangosabb leszek. Pár alkalom elég volt neki, hogy észrevegye, velem nem működik ez a fajta nyomás. Volt, hogy meghívtuk őket hozzánk és közölte az ebéd fölött, hogy nem főztem-e valami rendeset, mert ez nem normális kaja, ő nem eszi meg. Megkínáltam egy vajas kenyérrel indulás előtt és tényleg mentek haza.

Te se legyél csicska. Védd meg magad. Ha a férjed nem áll melléd, őt is tedd ki.

febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Hat ezt beszoptad. Ha ennyire nem ertetek egyet, akkor a gyereknevelesben is oriasi problema lesz ez, raadasul a ferjed is a csaladja partjan fog allni, ez igazabol a baj.

Pl ha anyosek kozveszelyesek, de a parod elviszi hozzajuk a gyereket, te nem tehetsz ellene semmit.

Soha nem javit egy kapcsolaton a gyerek. Tobbszor el akartad mar hagyni a parod, nem tetted, szulsz is neki. Mostantol lesz csak igazan pokol az eletetek.

febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy jó köztetek a kapcsolat. Nekünk hazudhatsz, nem a minéletünk. Magadnak a legnehezebb beismerni az igazságot
febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!