Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom folyamatosan azt...

Apósom folyamatosan azt érezteti velem, hogy ,,nem vagyok eléggé férfi". Valaki jár hasonló cipőben? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Szóval ja..


Főleg ház körüli munkák témakörben jellemző ez. Most lett január elején új munkahelyem, ami átrendezte a szabadidőmet és többet melózok, mint ezelőtt (van hogy hétvége, előfordul éjjeli műszak is).


Mivel Ő már nyugdíjas és nekem korlátozott időm van ilyen dolgokra ezért ilyeneket mond, hogyha Ő így állt volna mindenhez mint én most, háromszor éhenhalt volna és ehhez hasonlók. Most benne vagyunk egy melléképület projektben és folyamat azt kérdezi, hogy kész-e már és miért nincs és hogy Ő hajnali 3-kor is csinálta anno, példát vehetnék. Ami pedig fáj, hogy a feleségem van mikor mellé áll és kapom tőle is ezt a rizsát amit a gyerekek is hallgatnak. Pihennem is kellene dehát erre az a válasz, hogy majd ha meghaltam, a föld alatt pihenhetek eleget.


Tanácstalanul állok magam előtt pedig nem dolgozok kevesebbet a ház körül, mint az átlag.


Veletek volt hasonló? Hogyan kezelitek?


Előre is köszi.



febr. 17. 17:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Első alkalommal elmondanám neki, hogy kuss legyen.
febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem kellett volna a nyakára költözni és közösködni
febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2 Nagyjából egyforma távolságra lakom a szüleimtől (10-12 km) is, ők mégsem ilyenek.
febr. 17. 17:40
 4/35 anonim ***** válasza:
7%
Nem is velük építkezel/felújítasz
febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#4 Nem, viszont jönnek unokázni hétvégente és szeret beszólni.
febr. 17. 17:47
 6/35 anonim ***** válasza:
3%
Te most az apósékkal együtt laksz?
febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 Nem.
febr. 17. 18:04
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

2 féle ember van:

1. Aki idegeskedik a rokonok miatt.

2. Aki vállalja a konfliktust azzal, h szigorúan meghúzza a határokat.


A választás a tied. Mi ebben nem tudunk segíteni.

febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
94%
Legyél férfi, állj ki magadért. Nem szabad hagyni hogy így viselkedjenek veled, így a gyerekeid sem fognak tisztelni.
febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

A gáz, hogy a fekeséged mellé áll, ahelyett hogy leállítaná. Értem hogy az apja,de akkor is ez a ti dolgotok.

Nem a lábadat lógatod, hanem dolgozni vagy, éppen ezzel tartod el magatokat és pont. Állj ki magadért ha már asszonyka nem teszi.

febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!