Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen anyámmal a barátnőm?

Miért ilyen anyámmal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőm csinálja anyum műkörmét.

A helyisége ahol csinálja náluk van, ingyen. Mivel műkörmös üzletünk van mindennel segitik .


Ezenkívül minden segítséget megkapunk minden szempontból, hoznak visznek ha kell, szó nélkül ugranak bármikor és nem azt nézik épp jókor szólunk vagy faradtak e.


Mikor úgy adódik hogy anyummal nehezen tudnak össze hozni egy időpontot akkor barátnőm ezt nem kompenzálja felé azt a sok segítséget, mondjuk h munka után 2 este megcsinálja neki (mert hétfőn- csütörtök között 6kor végez es amúgy se vállal vendéget)


Nekem ez rosszul esik de hiába beszélünk erről..ez már a sokadik


febr. 25. 14:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Mert bunkó. De anyádbak is eszébe juthatna, hogy azért mert "háznál van", nem az utolsó pillanatban kérjen időpontot, mert ettől minden körmös fodrász, kozmetikus falnak megy. Átlagos várakozási idő 3hét, ezt tiszteletben kéne tartani.
febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván azért nem csinalja meg este 6 után, mert már fáradt, ha egész nap dolgozott. Nem 10 perc alatt lesz kész egy műköröm.
febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
Hoznak visznek? Ki? Kit?
febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan azt gondolod, hogy a barátnőddel van probléma?
febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%
Ha barátnőd LENNÉK, biztos ingyen csinálnám anyud körmeit, amit csak akar, amennyiszer akarja, de munkaidőn belül. Más is megoldja a szépítkezést munka mellett. Én sem tolerálnám, sőt, rosszul esne hogy a segítségetekért cserébe rendelkezésre kell állnom minden esetben és még le is szúrnak érte, ha nem teszem.
febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan milyen segítséget nyújt neki anyukád és a barátnőd ezeket mennyire veszi igénybe?
febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
88%
#6 ha jól értem, sem a beülőt sem a kellékeket(vagy nagyrészét) nem kell fizetni. Hatalmas segítség. De nem illik visszaélni ezzel.
febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%
Ez ugyanaz a pár napos sztori, ahol az volt a baj, hogy a barátnő nem akar az anyósék "ingyen" üzletében dolgozni, hanem bérelni szeretne helyet valahol pénzért?
febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
87%

Nyolcas: hát ezek után meg is értem.


Kérdező: ha te meg anyádat véded, akkor ez a lány már csak a volt barátnőd. Bizony! Előbb fel kéne nőni, aztán csajozni.


Én EGYSZER csinálnám meg munkaidőn túl, utána többet soha, csak munkaidőben. De ha elvárt lenne, akkor egyszer sem.


Lekötelezitek szerencsétlen lányt, és kb megzabáljátok az életét, szabadidejét. Ehhez nincs jogotok.

febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
#8, tudnád linkelni azt a kérdést?
febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!