Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak anyammal, hogy...

Mit csinaljak anyammal, hogy megvaltozzon?

Figyelt kérdés
Kb 4 eve kezdett megromlani a kapcsolatunk,fogalmam sincs miert.Harom eve le k-zott,mert vasarnaponkent setalni jartam a baratnoimmel. van egy hugom,10 éves,na most ő kedvenc,a minden..sepregetni neki nem szabad,mert még kicsi, de azért a palyara jarhat a baratnoivel,meg ossze-vissza.Ma atmentem a barátomékhoz, es mondtam anyunak hogy hagyja ott a fuggonyom,en holnap felteszem,erre most hazajovok es latom felvan teve,kerdeztem miert tette fel,azt mondta mert csunya volt es nekem allt hogy most akkor en hallgatni fogom hogy o tette fel helyettem es mindjart felpofoz ha nem hagyom abba a pofazast..plusz tesom feltekeny ram a baratom miatt, és ma valaki letiltotta az en facemrol mig en ott voltam, es a gepembe bejelentkezve maradtam es azthittuk o volt,mert kitelik tole.erre akkor is nekem all hogy biztos nem o volt, ot nem erdekli,mindjart takarodik haza a baratom stb,es ezt mind baratom elott.es mar nem ez az elso.. volt hogy aztmondta nekem a sajat szobamba hogy "mindjart takarodsz ki nyagyanyadnal mert a tesodnak is annyi joga van itt lenni mint neked" stb..es nagyon szarul esik.. egyszer beszeltunk errol,aztmondta megvaltozik,par hetig mukodott is, de mar megint nem olyan a kapcsolatunk amilyennek lennie kell..mit tegyek?mar nem birom..16L

2016. máj. 7. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha itthol vagyok és még délelott alszok és nem mosogatok fel pl,akkor egybol jon hogy en mennyire lusta semmirekello vagyok,hogy mindent csak akkor csinalok ha o mondja,meg ilyenek..hat mar konyorgom,minden reggel 6kor kelek suli miatt, ne varja mar el hogy hetvegen is keljek mar reggel,pihennem azért csak kellene..
2016. máj. 7. 22:59
 2/6 A kérdező kommentje:
ja igen és a fuggony még vizes volt azért nem tettem fel, es mikor mondta hogy felpofoz ha nem hagyom abba,akkor annyit mondtam hogy de nem akarom hallgatni,mert nem en mondtam hogy tegye fel.erre felhaborodott..
2016. máj. 7. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

... Csak úgy bejelentkezve hagyod a profilod? Amúgy ez ellen sokat tenni nem tudsz, tipikusan a kistesóval való kivételezés lépett életbe, a fejedre is állhatsz, de te sose leszel jó neki.

"Mit csinaljak anyammal, hogy megvaltozzon?"

Sokat nem tudsz. Esetleg beszélj vele. Nagyszüleid, apád, vagy más rokonaid, akitől segítséget tudnál kérni nincsen?

2016. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már beszéltunk errol,mondta hogy megvaltozik,par hetig jo is volt,de utana mindent meg ugyan ugy tovabb.apanak is ugy adja be hogy en vagyok a rossz, es meg se akar hallgatni apa, nagymamanak szoktam mondani de mindig azt mondja ne torodjek vele,mondjon amit akar. de ez nem ennyire egyszeru. sokszor olyanokat mond hogy legszivesebb ott rogton elmennek itthonrol.es eszre se veszi..allandoan miatta sirok, de leszarja,multkor is mikor mondta neki tesom hogy "sir a szobajaban" annyit mondott hogy "had sirjon annyi a dolga" de ha mar a tesom sir valamiert, vagy faj valamije egybol jonnek hogyn "jajj draga babam mi a baj, miert sirsz,itt vagyok, mar ne sirj" stb.. mar nembirom..
2016. máj. 7. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Utalja hogy felnőtt leszel lassan es a kistesodat meg babusgatja amíg lehet

Megváltozni nem fog felnőtt ember változik a legnehezebb szinte lehetetlen dolog

A te hozza állásod fog változni mert bocsi de az sem a legragyogóbb te sem teszel hű de sokat h ez változzon

Ez két emberes meló

Szerinted neki nem esne jól mindennap sokáig aludni vagy csak hétvégén de o se teszi es nem nyavalyog :) gondolj bele kocsit az o helyzetébe nem feltétlen csak a rossz mert te. Kamasz vagy

Kicsit fel turbozod a gondokat

Ha kicsit másképp állnál hozza máris megváltozna

Mind a ketté hibásak vagytok

2016. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Figyelj,én mindig mindent ugy csinalok ahogy o akarja, mindig mindenben kikérem a véleményét,njncs olyan dolog amit ne tudna rolam,mert mindent elmondok neki. De azt is csak azért mert szerintem fontos hogy mindent tudjon. magatol soha nem kerdi mi volt a suliba,vagy milyen épp a kapcsolatom a baratommal,hogy erzem magam,stb,semmit. sulibol hazajovok kerdem mi a kaja? es kikuld azzal hogy "menny nagyanyadhoz, o csinal neked" ertitek.. en probalkozom.. de o leszarja.. ez esik a legrosszabbul...meg hogy hát a kicsi a minden..4 eve kb..folyamatosan..hát konyorgom,azert a segget ne nyaljam mar ki,hogy legalabb kicsit is eszrevegyen..
2016. máj. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!