Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Házasodni szeretnénk. Anyós...

Házasodni szeretnénk. Anyós nem akarja áldását adni?

Figyelt kérdés

Párom eljegyzett, viszont anyós amint megtudta, teljesen kiakadt. Nem illek a fiához, szó szerint úgy fejezte ki magát, hogy "neki is egy olyan barátnő kellene, mint az öccsének, azt hiszed találtok?"

Öccsének a barátnője tehetősebb családból származik, viszont nagyon kétszínű, azt hiszi körülötte forog a világ. Viszont anyósnak tetszik, mert hát "annyira jól néz ki, meg annyira találnak", "gyönyörű unokák lesznek".

Nem értem mért nem tud elfogadni. Nagyon szeretem a párom, nem tudom elképzelni nélküle az életem, de nehéz, hogy a családja (anyós, meg a testvér barátnője nem fogadnak el és folyton kibeszélnek a hátam mögött).



febr. 26. 15:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Mit tegyél? Menj gyorsan férjéhez! Még pedig titokban. Anyós jelölt tudta nélkül!
febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
#9 Mi itt a kérdés? Házasodni csakis olyan emberrel érdemes, aki önálló felnőtt ember, akinek fontos vagy, aki ki tud állni érted is és saját magáért is a családjával szemben. Szeretitek egymást és együtt tervezitek leélni az életeteket, ennek kéne a központban lennie. Ez a ti kettőtök története, mindenki más csak mellékszereplő, a jó fej anyós is, meg a szararc anyós is. Ti döntitek el, kivel milyen viszonyt ápoltok, kivel szemben milyen határokat húztok meg. Gyerekprojekt dettó - ti lesztek a szülők, basszus. Ha látványosan megromlik a viszony az anyóssal, azt is meg fogjátok oldani. De még ha történetesen szuper jó fej mindenki családja, akkor is jó néhányszor lesz olyan, hogy kellemetlen és alapvetően felnőttekre tartozó dolgot kell valahogy a gyerek számára emészthetővé tenni, ebben biztos lehetsz. Amúgy ha senki nem merne gyerekprojektbe vágni akinek szararc az anyósa, kábé nem lenne ember az országban. Amúgy meg a legtöbb családban van legalább egy-két szararc. Vagy ha nem, akkor majd lesz. Az emberek hosszú távon változnak, és nem mindig jó irányba. Rajtatok múlik, kiálltok-e magatokért.
febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha a parod nem all ki melletted, a valasztottja mellett, baszhatod, mar bocs. Mondja el nekik, hogy akinek nem tetszik a valasztasa, annak kivul tagasabb. Ha nem teszi ezt, nincs kerdes, nem vagy neki annyira fontos, hogy ellent merjen mondani a csaladjanak. Akkor viszont all a kerdes, miert is kellene neked ilyen behodolo anyuci pici fia.
febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 grafno ***** válasza:
86%
Eleinte hetente, mindennap mentünk anyoshoz, 7evvel később már csak 3 havonta megyek max 1 órát. Belőle az is sok már.
febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

Legalább már most kiderül, mit várhatsz a sráctól.

Ha most kiáll melletted és lerendezi a dolgokat akkor nem lesz soha kerékkötő nálatok az anyós rosszindulata.

Viszont ha az anyja szavai alapján elkezd elhidegülni tőled jobb is, ha már most elkergeted magadtól, mert nem vagy fontos neki.

Tehát pont az a lényeg, amiről nem írtál: a párod hogy reagált az egészre?

febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Pár éve anyós is bíztatta a páromat, hogy menjen ki titokban külföldre, engem meg hagyjon itt. sajnos vannak ilyenek.
febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

En se birom anyosom, o se engem, de az unokajat szereti. A kisfiamnak nem magyarazok feleslegesen ilyeneket, hogy most ki mennyire utal kit, mert nem fogom anyosom ellen nevelni. O imadja a mamajat es nekem mas nem szamit. A ferjem szokta egyebkent atvinni, en ilyenkor nem megyek, orulok, hogy van szabadidom.

De neked igazabol most meg ezen nem kell gondolkozni, hol van meg a gyerek, kar ezen aggodni.

Az a kerdes, hogy a parod hozzaallasa milyen.

febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
61%
Szokásos hergelő kérdés néhány stock karakterrel. Komolyan, mint egy brazil szappanopera: mégis mit jelent, hogy "tehetős család"?
febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Márpedig választania kell. Egy dolog, hogy te annyira szereted őt, hogy az életedet is adnád érte, de vajon ő is annyira szeret? Ha igen, akkor helyreteszi az anyját. Ha nem teszi helyre, akkor pedig nem szabad hozzámenni.
febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
7%

"Meg a nagynéni (már ha a családban marad) folyton kibeszél "


Bagoly mondja verébnek. Te nem ugyanezt csinálod itt?

febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!