Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Házasodni szeretnénk. Anyós...

Házasodni szeretnénk. Anyós nem akarja áldását adni?

Figyelt kérdés

Párom eljegyzett, viszont anyós amint megtudta, teljesen kiakadt. Nem illek a fiához, szó szerint úgy fejezte ki magát, hogy "neki is egy olyan barátnő kellene, mint az öccsének, azt hiszed találtok?"

Öccsének a barátnője tehetősebb családból származik, viszont nagyon kétszínű, azt hiszi körülötte forog a világ. Viszont anyósnak tetszik, mert hát "annyira jól néz ki, meg annyira találnak", "gyönyörű unokák lesznek".

Nem értem mért nem tud elfogadni. Nagyon szeretem a párom, nem tudom elképzelni nélküle az életem, de nehéz, hogy a családja (anyós, meg a testvér barátnője nem fogadnak el és folyton kibeszélnek a hátam mögött).



febr. 26. 15:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

"Bagoly mondja verébnek. Te nem ugyanezt csinálod itt?"

Azért az, hogy egy online fórumon (ahol szinte mindenki név nélkül van és senki nem ismer senkit) segítséget kérsz, hagy ne legyen már ugyanaz a kategória, mint amikor családtagok körében terjeszted a rosszindulatú pletykákat.

febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

És ezt honnan tudod? A nő mondta neked?

Vagy a vőlegényed panaszolta, vagy ezzel kritizált ő maga téged?

febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%

A következő dolgokat gondold át házasságkötés előtt:

1. kiállt -e melletted a vőlegényed valaha anyósjelölttel szemben?

2. lakhatásotok megoldható -e külön, elegendő távolságra (tudod, ahova nem tudnak átslattyogni papucsban az már elég messze van)

3. meg tudod-e, meg tudjátok-e húzni a határokat abban, hogy úgy éltek, ahogy akartok és azt csináljátok, ami nektek tetszik

OFF: Engem sem szeretett az anyósom, amikor hozzámentem a férjemhez, 14 éve vagyunk együtt, 12 éve vagyunk házasok. Házat vásároltunk, 2 gyereket nevelünk, megvagyunk. Soha nem engedtünk befolyásolásnak, rosszindulatú megjegyzéseknek, kavarásnak. Mondhatni, korrekt a viszonyunk, nagyobb ünnepeken összejárunk, unokákkal megvannak.

Egyébként pedig szurkolok és sok boldogságot kívánok nektek :)

febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Na és? Én meg nősülni szeretnék. De az após jelölt nem egyezik bele. Nem kedvel az após jelölt. Mit lehet tenni?
febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Kimered a latrinából a cuccot, majd leszülöd a 3 puját, amíg az urad a kereszteshadjáron van...

Komolyan a középkorban élsz?

febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%

Ki nem szrja le, anyós mire "adja áldását"? :D Nem az 1800-as években élünk.


Akkor nem tetszik neki, így járt, majd megszokja.

febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
95%
Anyámat is utálta nagyanyám. Hamarosan a 40. Házassági évfordulójuk lesz apámmal. Nem kell a házasságba anyós. - a lagziba se kell meghívni, hivatkozhattok arra, hogy ő úgyis ellenezte. Külön kell költözni, lehetőleg minél messzebb. Férjed mehet, ha akar, te ne menj hozzá látogatóba. Unokát nem tiltanék tőle, magamból kiindulva a gyerek úgyis érzi mi a helyzet, szavak nélkül is. Az életetekbe nem kell beengedni. Azokat gondold át nagyon, amiket a 23mas írt, fontos dolgok. Amennyiben feszültség van köztetek a pároddal azért, mert neki fontos a családja is, na azt rendezzétek le magatok közt, mert minden az ő hozzáállásán múlik. Ha erőltetni akarja a jó kapcsolatot, elvárja, hogy igenis havi 1x-2x viseld el a családját, nem áll ki érted, akkor viszont menekülnék nagyon gyorsan.
febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nejemet lazán kitagadták, amikor velem kötötte össze az életét. És? Nem velük akartunk élni.
febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 he84 válasza:

Ez talán segít, érdemes elolvasni:

[link]

febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
79%
A pasid anyjához mész hozzá? Nem. Akkor ki nem szarja le az áldását😂 Kerüld el jó messzire aztán ennyi. Nyaljon sünt.
márc. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!