Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Asszonyok! Mi az, amiért...

Asszonyok! Mi az, amiért utálják az anyóst?

Figyelt kérdés
márc. 8. 18:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert ok nélkül bunkó volt velem a legelején. Úgy csinált, mintha a fia felesége lenne, én meg akivel megcsalja a fia.

Lenézett azért is, mert elváltak a szüleim és anyám nevelt.

Anyám dolgozott (ami alantas dolog) , őszentsége meg főállású szentfazék -akarom mondani anya volt .

A mamám sminkelte, festette magát = ribi. Én is az vagyok. Anyám is. Náálunk minden nő utcalány. Szentfazék asszonyság sose sminkelt, a természetesség híve.


Sorolhatnám még bőven.

márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Exem anyját utáltam, mert okoskodó volt, ezen kíül nem fogta fel, hogy mi vagyunk egy család, szóval nem szükséges minden másnap hívogatnia a fiát...


A barátom anyja normális, nincsen a fiára gyógyulva.

márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

1. Tobbnyire nincs munkaja, de cigi meg pia mindig van otthon, raadasul gyogyszert szed, arra aztan marhara kell pialni.

2. Mivel munkaja sincs, igy penze is keves, eveken at a ferjemmel mi (meg a masik ket gyereke, ok a mai napig) segitettuk ki penzzel, fizettuk be a reg lejart szamlait, de valahogy azt mindig megoldotta, hogy cigire meg piara legyen (osszefonodik az elso ponttal). Nekunk is van hitelunk, nem fer bele ez a fajta apanazs.

3. Osszejott sogornom apjaval, aki utotte verte anyosomat es a ferjemet is, utobbit azert mert aposomra hasonlit. 20 eve kulon vannak, minden alkalommal ha nala vagyunk, vagy telefonal, a martirkodast hallgatjuk; ferjem a hibas, mert koborolt otthonrol anno es lopott is. O nem hibas, aki hagyta, hogy egy kocsog barom fereg verje a gyereket es ot is. Rajta kivul mindenki mas a szar.

4. Most terhes vagyok, ha felhiv, kb 2 percig az a tema, en hogy vagyok, aztan vagy az o 35+ evvel ezelotti harom terhessegerol tud beszelni, amirol nem kerdeztem, vagy minden alkalommal az elozo pontban felsorolt tema kovetkezik.

Mindezek ellenere nem tudom, a ferjem miert tartja vele a kapcsolatot, en anyam lenne, ra sem nyitnam az ajtot. De sajnos en nem vagyok ennyire elnezo.

márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Én jóban vagyok ez enyémmel, de nem szeretek vele sehová sem menni, mert olyanokat csinál, amitől a falnak megyek. Pláza közepén kihangosított telefonba kibál, meg ehhez hasonló szégyeneket csinál. Néha felhúz az értetlenségével, 20x elmondok neki valamit, akkor se fogja fel, saját verziót csinál a dologból.

Múltkori eset: a munkahelyén épületfelújítás zajlik, addig fizetett szabira küldtek mindenkit. Mondja, hogy menjek be vele összeszedni a cuccait, mert haza akarja vinni. Há mondom jó, biztos nem akarja, hogy porosodjon, vagy ki akarja mosni mittudomén. Összepakoltunk, majd egyszercsak adja le a főnöknőjének a kulcsait, mert ő úgy fogta fel a renovációs fizetett szabit, hogy mindenki ki van rúgva. Én csak álltam ott és befagyott az agyam, hogy hogyan lehet valaki ennyire sík hülye.

márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Az exem anyját nem kedveltem. Ki volt akadva azon, hogy a fia engem választott, mert hát milyen randa vagyok, és jobbat is kaphatna a szent kölyke😂. Aztán mikor dobtam a fiacskáját mert félrekefélt miközben már jegyesek voltunk, még ő volt felháborodva, hogy hát hibázni emberi dolog, nézzem már el neki. És mondom azt is el kellene néznem, hogy mikor szakítottam, teljesen jogosan, a kis szent fiacskája úgy felpofozott, hogy a földön találtam magam? Na erre csak pislogott mint hal a szatyorban. Vén pitssa. Míg együtt voltunk folyton szídott, hogy a fia jobbat érdemel nálam, mikor meg dobtam, szívtelen voltam aki összetörte a pici fiúcska lelki világát, mert az neki sírt😂😂😂😂

Az anyósommal nekem semmi bajom, elvagyunk egymással, amennyire tudom elfogadott, sosem volt bunkó vagy bármi ilyesmi. De egyébként nem sokat beszélünk, egyszerűen nem úgy alakul, más városban lakunk, én ritkán járok Budapestre így nem futunk össze, alap esetben évente 2x látom csak. Nyár közepén, mikor jön a férjem szülinapjára, és év végén mikor szentestére átmegyünk fát díszíteni meg családi vacsizni.

Ha nagyobb családi rendezvény van akkor esetleg még találkozunk, tavaly pl augusztusban férjhez ment a fiatalabb sógornőm, és íg, az esküvőn is találkoztunk. De ritkán van ilyesmi a családban. Utóljára nem sokkal az után volt esküvő náluk miután mi a férjemmel összejöttünk, akkor a nővére ment férjhez. Szóval ritkán találkozunk, és amikor igen, akkor elvagyunk, abszolut nem utálom őt, de picit úgy érzem azért még mindig tartja a távolságot, hisz nem nagyon ismer. 14 év alatt pl sosem ajánlotta fel hogy tegezzem, így nem érzem annyira azt hogy szeretne csak tiszteletben tart és elfogad szerintem. Ami nekem megfelel:)

Szerintem akkor szokták utálni az anyóst, ha ellenséges, nem fogadja el hogy a fia felnőtt és saját családot alapít, szidja a menyét, beleugat mindenbe, rosszindulatú stb

márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Én nem utálom, sőt szerettem is az első gyerekem születése előtt. Utána vadult meg apósommal együtt. Várom mikor változnak vissza normálissá mert most borzalmasak. 1., Minden alkalmat megragadnak hogy elmondják hogy mi a férjemmel és a gyerekeinkkel nem vagyunk család nélkülük. Ehhez mérten is viselkednek. Szülés után úgy viselkedtek mint ha ők lettek volna a gyerekeim szülei én meg csak valami szoptatós dajka. Nyakunkra jártak minden ürüggyel. Követelőztek hogy én menjek boltba/tanulni/akárhová és addig ők lesznek a kisbabával stb. Össze is szedtem miattuk egy jó kis szülés utáni depressziót így próbáljuk tartani a 2 lépés távolságot.
márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem akkor szokták utálni az anyóst, ha ellenséges, nem fogadja el hogy a fia felnőtt és saját családot alapít, szidja a menyét, beleugat mindenbe, rosszindulatú stb"


Na jó, de a menyek általában mindent beleugatásnak vesznek, és míg a saját anyjuk elmondhatja a véleményét, addig anyós nem, a saját fiának sem. Kettős mérce játszik itt gyakran.

márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

2.

Tuti te vagy az anyósom pszichológusa vagy a gyóntatója, mert az összes ilyen gonosz g.ci egy szentfazék. :D

márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Én nem utálom,csak nem akar leszakadni a fiáról,pedig már ezt szóvá is tettem neki de mintha falnak beszelnék,költözünk kell majd és nem tud beletörődni hogy nem lesz a közelben a fia.legalább is én ezt veszem észre.
márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
72%

Exferjem anyja egész normális volt míg be nem jelentettek, h össze hazasodunk. Pár hónappal esküvő előtt mintha totálisan bekattant volna. Fehér csipkeruhat vett a lagzi rá (egy kikötésem volt, h ne fehér csipkésben legyenek a nők a lagzi, nálunk ez nagy szemtelenseg egy esküvőn). Lagzi előtt olyanokat beszélt előttem, h "szebb leszek mint a menyasszony, össze kevernek majd a menyasszonyal, így én is mehetnek a fiammal az oltarhoz, én leszek az est fényponta" stb

Meg kaptam azt is h élvezem tőle az egyetlen fiát, engem jobban szeret mint öt stb stb.

Persze sokszor mindenbe bele beszélt, rólam pletykák, lebeszelt a faluban. A fiacskaja ezt rendre szó nélkül is hagyta, sosem állt mellém, ez is lett a veszte... Szóval nálunk az anyós nagyon tönkre tette a házasságunkat.

Abba már inkább bele sem megyek mikor epitkeztunk.. "házam-naj" hívta a házunkat amit mi fizettünk, úgy járt kelt ott mintha övé lenne, vendégeket hívott a tudtunk nélkül oda, bele beszélt az építkezési tervekbe...

Masik ex anyja:idős, kisfalubol jött szentfazek. Első pillanattól utalt mert nem járok templomba, mert elvalt nő vagyok és anyámek is elvaltak.lenezett... Fiacskajat kontroll alatt tartotta, ellenem hangolta, míg együtt voltunk lányokat nezegetett neki, h ki lenne a legjobb számára... Szóval már mondtam h inkább árva kell nekem 😅

márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!