Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csajok, jól kijöttök az...

Csajok, jól kijöttök az apósotokkal?

Figyelt kérdés

Mindenhol az anyós-meny ellentétet hallani, apósról viszont szó sem esik.

Velem pont ez a helyzet. Anyósommal nagyon jóban vagyunk, egy rossz szavunk nincs egymásra. Apósom viszont kiállhatatlan egy ember, már kezdve onnan, hogy mindent a fiával csináltat, így van, hogy napi szinten benne van az életünkben. Egyébként is egy fellengzős, nagyon karakteres ember, akinél csak az a forgatókönyv lehetséges, amit ő kitalál. Persze nincs kimondva, hogy nem kedveljük egymást, a kötelező köröket lefutjuk, minimalizáljuk. Egy percig nem csodálkozom, hogy ők ketten elváltak, mert abszolút nem illettek össze. Én már csak attól félek, hogy ahogyan idősödik a párom, úgy apuci karakterét még átveszi (bár már 32 éves). Mik a tapasztalatok?


márc. 11. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Én jól elvagyok vele, egyetlen háklija van, mindig beszól, ha nem vagyok elég elegáns. :D

Szóval, ha találkozom vele, akkor mindig kiöltözök.


22/L

márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Apósom kollégám volt, jó haverok voltunk. Előbb ismertem, mint a férjemet. Az én apukám viszont ki nem állhatta a férjemet, sajnos a kapcsolatunk emiatt szakadt meg.
márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon kiállhatatlan ember volt, míg élt, nem csak velem, bárkivel. A legkisebb dolgom is annyira felhúzta magát, hogy őrjöngött. Emiatt csak nagyon ritkán találkoztam vele, igazából féltem, hogy megüt, ha rosszat szólok, mert akárkinek képes volt nekimenni, akár a boltban is.


Viszont volt egy párkapcsolatom még jóval a férjem előtt, ott nagyon jól kijöttem a párom szüleivel, az apja idén is felköszöntött nőnapon, igaz, már csak telefonon.

márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jól kijövök vele, bár nem sok szerepe van a családban. Ő csak mint egy szobanövény kb, keveset beszélgettünk eddig, javarészt az anyós mondja a magáét, azt kell mindenkinek hallgatnia, mindenkit ledominál. Após is egy papucs szegény mellette, totál nincs élete, az összes rokonától is elszigetelte a nő.
márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy fafejű vénember az apósom. A köszönésen kívül nem szólunk egymáshoz, ha mindenki kimegy, akkor csak a nagy csönd marad, nagyon kellemetlen. Mondjuk ő képes fél napot is végigülni köztünk, úgy hogy mindenki harsog, csacsog, ő meg sem szólal egyáltalán.
márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Rühellem...
márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
most halt meg, nehéz lenne rosszul kijönni vele
márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajom vele
márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem, nagyon laza, vicces ember.
márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Apósom elvált, nagyon kedveltem, tudtommal ő is engem, de pár hónapja sikerült olyan dolgot mondania a férjemnek, amivel durván átlépett egy határt, hogy azóta képtelen vagyok kedvelni. (A férjem szintén, bár ő már régebb óta.)

Úgyhogy ennyi volt a jópofizás, meg a jó beszélgetések, ez a mosolyszünet nem fog elmúlni... Az időjárásról még hajlandó vagyok vele beszélni, unokázhat is nyugodtan, de ennyivel kimerült a kapcsolatunk.

márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!