Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csajok, jól kijöttök az...

Csajok, jól kijöttök az apósotokkal?

Figyelt kérdés

Mindenhol az anyós-meny ellentétet hallani, apósról viszont szó sem esik.

Velem pont ez a helyzet. Anyósommal nagyon jóban vagyunk, egy rossz szavunk nincs egymásra. Apósom viszont kiállhatatlan egy ember, már kezdve onnan, hogy mindent a fiával csináltat, így van, hogy napi szinten benne van az életünkben. Egyébként is egy fellengzős, nagyon karakteres ember, akinél csak az a forgatókönyv lehetséges, amit ő kitalál. Persze nincs kimondva, hogy nem kedveljük egymást, a kötelező köröket lefutjuk, minimalizáljuk. Egy percig nem csodálkozom, hogy ők ketten elváltak, mert abszolút nem illettek össze. Én már csak attól félek, hogy ahogyan idősödik a párom, úgy apuci karakterét még átveszi (bár már 32 éves). Mik a tapasztalatok?


márc. 11. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet vele beszélgetni, magánakvaló, végtelenül lusta ember. Nincs közös témánk. Inkább kicsit negatív érzelmeim vannak iránta, mert nem elég, hogy több mint 10 éve nem dolgozik, otthon se segít a házimunkába. Eszik, alszik. Anyósom meg a belét kidolgozta.
márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ismertem sajnos meg apósomat. Fél évvel azelött halt meg, mikor összejöttünk a férjemmel.
márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik apósom szarik a fia fejére a másik meg piás :D
márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, mit kell lepontozni???


A vérszerinti apa szrik a fia fejére, a nevelőapa meg piál mint a gödény, de oké.

márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alkesz volt, pökhendi és gyűlölködő.

Nem bírtam. Már nem él.

márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!