Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek, ha nagyon jóban...

Mit tennétek, ha nagyon jóban lennétek az apósotokkal és megtudnátok hogy az anyósotoknak szeretője van?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt ebből ügy, de akkor ki tudta magyarázni, hogy nem volt semmi.Após elhitte, pedig elég egyértelmű volt.
2016. okt. 2. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Gyertyát tartottál?

Jobban jársz, ha nem avatkozol bele, nem a te dolgod.

2016. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Én már ott elakadtam, hogy nem tudom elképzelni se, hogy jóban vagyok anyóssal vagy apóssal. :"D
2016. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem tennék semmit.

Mert nem tudhatom a részleteket.

Pl. ezer éve nincs köztük szex. Lehet, hogy apósnak is van valakije.

Nem jó mások életébe beleavatkozni. Főleg úgy, hogy korodból kifolyólag, te nem is rendelkezel annyi élettapasztalattal, mint ők.

2016. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy azt Mrs. Lipton szokta mondani a Csengetett Mylord ?c. sorozatban : Ne szólj szám, nem fáj fejem. Miért gondolod, hogy az após nem tud semmit ? Attól, hogy após, még nem hülye és ő ismeri Mrs. Lipton mondását.
2016. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, egy ismerősöm történetét szeretném elmesélni, hogy tanácsot adjak, nekem még nem volt ilyenem, és hallgatva ezen barát tanácsára, nem is lesz :D

Szóval, ő is vacilált, hogy egy rokonnak szóljon e, a feleségét látta egy másik férfival egy szórakozóhelyen. Inkább szólt. A férj félrevonta és elmondta neki, tudja, és náluk ez beletartozik a házasságba, néha ő is kiadja a fáradt gőzt a felesége tudtával,úgy vették észre, ez újat és színt visz a házasságukba, köszönik szépen, boldogok együtt, csak hát nekik ez kell, nem kötik más orrára. Akkor megfogadta a barátom, többet nem szól, ha ilyet lát, és mesélte el nekem is, hogy ha így leszek, tudjam, van ilyen is. Sosem tudhatod, anyósodéknak milyen a házassága... Szerintem hagyjad.

2016. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sajnos visszaolvastam hasonló kérdéseket és fordított helyzetben már nem ilyen megértőek a válaszolók(amit egyébként mások is szóvátettek).

A férfi félrelépése esetén azonnali beavatkozást javasolnak. Szal én is így fogok tenni, csak még elő kell készíteni a dolgokat.

Elég szánalmas ez a kettős mérce.

2016. okt. 2. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanez lenne a válaszom fordított esetben is. A szánalmas meg te vagy, hogy így beleavatkozol mások életébe.
2016. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Számíts rá, hogy mindkét fél szemében Te leszel az ördög. Az egyiknél amiatt, hogy beköpted, a másiknál azért, mert "felvilágosítottad", és akkor már nem tehet úgy, mintha nem tudná. Onnantól pokol lesz minden családi összejövetel. Nehogy a ti házasságotok is rámenjen a nagy "becsületességedre". Gondolj Mrs. Liptonra.....
2016. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de te hány éves vagy? Esetleg csukott szemmel éltél eddig? Tetszik, nem tetszik, az emberek nagy része ezt csinálja és senki nem szereti, ha kettőjük dolgába belekontárkodnak.
2016. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmas vagy...az ég világon semmi jogod sincs bele szólni az életükbe...tudod egyáltalán h mi miért történik náluk?!

Büszke lehetsz magadra

2016. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!