Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehetséges,hogy a pár egyik...

Lehetséges,hogy a pár egyik tagja nem tud azonosulni a párja szüleinek gondolkodásával,és emiatt örökké úgy érzi "nem tartozik közéjük? Nem érzi családtagnak magát,és mondjuk a párkapcsolatban is vannak súrlódások a különböző neveltetés miatt?

Figyelt kérdés
Majd 2 éve élek együtt a barátommal, és napi szinten találkozunk a szülőkkel a kertben,mivel egy telek. Egyikőnknek sincsen jogsija (még), így a párom édesanyja szokott vinni minket, de van,hogy mind a négyen utazunk együtt a kocsiban,és ahogyan beszélnek,amikről beszélnek, mivel nem tudok hozzászólni,kevesebbnek érzem magam tőlük, és emiatt olyan "kukalánynak tűnök". Egyszerűen az az érzésem,hogy nem illek ebbe a családba,és mivel a barátom teljesen más neveltetésben részesült,más hobbikkal, elvárásokkal, ami köztünk is sokszor súrlódásokhoz vezet.
ápr. 4. 23:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Van ilyen, persze, hogy van. Később még ki is közösítenek, ha a párod nem áll ki melletted. Saját tapasztalat az elmúlt 14 évből........
ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég erősek az azonosságok ahhoz (vannak-e), hogy tovább éljen a kapcsolatotok?
ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk is hasonlò van. Pàrom csalàdja tele van primitív, buta ès hozzà rosszindulatù emberekkel.

Èn speciel lezàrtam a kapcsolatot velük vègleg, nem èrdekelnek.

ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már kezd repedezni a kapcsolatotok. A legkevésbé sincs kőbe vésve, hogy egy kapcsolatnak örökké kell tartania. És erre minél előbb rájöttök, annál jobb. Ne húzzátok a saját értékes időtöket. A jövőre nézve pedig: anyósék mellé, pláne hozzá nem költözünk.
ápr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene tudni hogy ezek a "surlódások" mindennaposak vagy csak ritkán fordulnak elő?mert ha minddennapos akkor ott már megette a fene,későbbiekben ez még gondot fog okozni a kapcsolatotokban,és ha tehetitek költözzetek el jó messzire anyóstól.
ápr. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Ugyanezt érzem 20 éve. A párom családjának idősebb tagjai számára a rend, a tisztaság, a fizikai munka és a család az érték. Én rendetlen vagyok, és káoszos, számomra fontos a tanulás, a tájékozottság a világ dolgai iránt, a nyelvtudás, az utazás. 20 éve értéktelennek tartanak.

Szerencsére a húszas-harmincas gyerekeik szerint meg én vagyok a jobb fej, hiába vagyok öregebb náluk.

ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, miért kellene a párod "családjának" a gondolkodásmódjával azonosulni????

Neked a pároddal kell együttélni, vele kell kijönni, a családdal meg még csak találkozni sem kell.

Viszont nem is kellene öket kihasználni, gyakirlatilag nálunk élni, öket használni taxinak.

ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit konkrétabban nem tudnád leírni,milyen különbségekre gondolsz?
ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt még nem is a család a legnagyobb probléma, hiszen nem velük élsz, hanem a párod. A kérdés az, hogy elég erős-e a kapcsolatotok ahhoz, hogy felül tudjatok emelkedni ezeken a különbségeken? Mert ami most csak egy kicsit zavaró számodra, attól évek múlva agybajt fogsz kapni.
ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pároddal is súrlódások vannak, akkor ez a kapcsolat úgy helyből kuka, csak te még nem látod.
ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!