Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak - a párom szerint...

Anyósomnak - a párom szerint - nekem külön virágot kellene vennem anyák napja alkalmából. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Természetesen nem hogy virágot nem veszek külön évek óta, de oda sem megyek ilyenkor. Ő nem az én anyám, sem a nagyanyám, hogy kellene virágot vennem. A hajdan volt barátommal is külön elmentünk a saját szülőnkhöz, és "letudtuk" az anyák napját. A párom győzköd, hogy nem ez a normális.

2012. máj. 6. 16:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyél ennyire féltékeny a sógornődre,mert csak neked lesz rossz.Ha bokordarabot,akkor azt,de legalább vitt valamit,te semmit.Ha nem érzel késztetést,akkor ne vigyél,de azért fújni valakire,mert ő igyekszik...te tudod.
2012. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy, bárki bármit írhat itt, azt kell tenned ahogy érzed. Megjegyezném, furcsa hogy itt az udvariasságot többre tartják az őszinteségnél. Ha valaki nem érzi hogy szeretné ezt tenni akkor csupán ámítás ez mind maga mind a külvilág felé. Azt mondom légy őszinte és mond el neki, beszéld nyugodtan meg vele, hogy nálatok más a szokás, nem tiszteled, szereted őt kevésbé attól hogy ezt a bensőséges dolgot nem neki kell mondanod, mégis mit érne ha valaki kényszerből mondja, és nem szeretetből.
2012. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
30%
Te jó ég anyunak szólítani egy anyóst? Nem természet ellenes kissé? De bocsánat, a kérdéshez is hozzászólva, szerintem próbálj inkább cseles lenni, nem kell sokáig elviselni, csupán ne hagyd hogy beléd kössenek, ha valamin hibát keresnek adj nekik igazat. Otthon aztán nem baj ha tányérokat törsz, de egy idő után úgy is belefáradnak, hogy szőrszál hasogatóak legyenek, nekem bevált. :)Próbáld elérni hogy a párod a te oldaladra álljon, de mindezt sunyi módon kell, ha már az ő családja is így furkálódik ellened, mert a jelek arra utalnak, tapasztalatból beszélek én is sajnos. De kitartás és ne hagyd magad! Ha ezt az anyák napját elszalasztottad akkor süss valamit vidd el és kérj bocsánatot mond hogy végig gondoltad igazuk lehet és le van tudva, valószínűleg a párod is büszke lesz rád utána.
2012. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
"Minden édesanya" ez egy gyüjtőnév? Vagymi? Ezen az elven ha anyáknapján kimegyek az utcára aki nő és szembejön velem azt fel kellene köszöntentem? Hülyeség. Én sem veszek virágot az anyósomnak, ha úgy alakul, hogy anyák napján találozunk, akkor természetesen mondok két jó szót, de semmii több, ebből külön program nincs, és a párpmtól sem várom el, hogy az én anyámnak vegyen bármit is anyák napja alkalmából.
2012. máj. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
28%

Jo nagy bunko vagy kerdezo, anyjak napjan nyugodtan felkoszontheted a nagymamad meg az anyosod is, de a penztarost nem kell, ahogy az egyes valaszolok szavait se kell kiforgatni!

Szal ennyi belefer, nem fogsz belehalni, de ha jo bunkonak lenni akkor legyel!

2012. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%
23 Ha szereted az anyósod,akkor nem természetellenes,mert úgy érzed,hogy a saját anyád sem lehetne jobb hozzád.Mi ilyen légkörben nőttünk fel,az anyós vicceken csak nevetett a család és apukám és a mamám kapcsolata legendásan jó.Az ő szülei azóta meghaltak,így még fontosabbá vált,hogy van kit anyunak szólítani.Ezt nehéz lehet felfogni annak,aki utálja az anyósát,de szerencsére van ellenpélda.
2012. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
5%
Leharapnám a nyelvem inkább mint hogy az anyósomat anyunak szólítsam, pedig szeretem:/ De ez számomra abszurd.
2012. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
58%
Neked nem kell,óvd a nyelved.Attól még van,aki képes rá,mert őszinte.
2012. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is az abszurd hogy van akinek az anyósa elég hogy pótolja az édes annyát, senkit sem szólítanék így bármilyen közel àll is hozzám.
2012. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
52%
Nem pótolja!Hogy lehet egy anyát pótolni?Egyszerűen szereti és természetes,hogy így szólítja és nem a keresztnevén.Nem tudtam,hogy ennyire furcsa,az én környezetemben több ilyet is tudok,ezek szerint az utálkozás népszerűbb.
2012. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!