Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a pasi kulcsot...

Normális hogy a pasi kulcsot ad az anyjának a házához? Az meg akármikor beállít ha csak én vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Én eléggé furcsának találálom, hogy a párom kulcsokat adott az anyjának a házához. 2 bejárati ajtó, 2 nagykapu, 1 kapu, 2 garázs, 3 mellékhelyiség és mindenhez kulcsot adott neki. Mi szükség van erre? Amikor én itthon vagyok? Esetleg a hálószobához nem fog kérni az anyja kulcsot? Mert ha nem kapott volna kulcsokat akkor vérig sértődne. Nem adott ő egy fillért sem a párom házába. Mégis úgy tesz, mintha neki több köze lenne a párom házához mint nekem, aki menyasszonya leszek 2 hónap múlva. Úgy néz rám anyósom, mintha engem el kellene taposni. Szó nélkül beállít. Nem hívja senki és még csak nem is szól hogy jön. Vasárnap reggel is beállít 8kor, én meg akkor kelek fel. Miért ne aludhatnék akármeddig, mi köze van neki hozzá hogy mit csinálok ott ha párom nincs otthon? páromtól folyton kérdezgeti azt is hogy ő főzök e van-e mit ennie vagy ha nincs akkor menjen haza, megfőzi a kedvencét stb. Meg ha főztem az biztos nem sikerült jól, menjen haza enni stb. Lesi a kimosott bugyikat is ha bemegy a fürdőbe. Beles a hűtőbe. Komolyan jól megmondanám neki a magamét. Párom is mondta már az anyjának, hogy nem kell engem ellenőrizgetni, de el tudom képzelni hogy hogy mondta neki. Ha normálisan mondta volna, erősebb vagy határozottabb hangnemben biztos megérti az anyja. Igy meg csak azt hiszi az anyja, hogy azért mondta neki párom hogy nem kell engem ellenőrizgetni, mert hogy én kértem őt meg erre.

2012. máj. 12. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez így ebben a formában természetesen nem normális.
2012. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Elég fura és kellemetlen lehet neked. A helyedben, ha nincs otthon a párod, bezárnám a lakás ajtaját, és benne "felejteném" a kulcsot. A csengőt meg kikapcsolnám.
2012. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

És mégis mit csinál a kedves mama, amikor átmegy hozzátok? Főleg ha csak te vagy otthon?


Nekem is elég érdekes. Mikor bátyám elköltözött, ő még a családi ház kulcsait is le akarta adni anyuéknak. Persze anyu mondta, hogy tartsák meg nyugodtan. De soha nem követelőzne olyan miatt, hogy ő kapjon kulcsot a bátyámékhoz...engem is idegesítene, ha folyton beállítana hívatlanul.

2012. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd benne a kulcsot az ajtóban, a csengőt meg húzd ki,egy idő után elunja a hiábavaló átjárkálást.
2012. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Sok gondod lesz még vele és főleg a párod miatt. Itt megint az a probléma hogy a párod nem tudja az anyját kezelni, főleg ha még kulcsot is nyomott a kezébe mindenhová, mert ha még bejárati ajtóhoz de minden ajtóhoz???:O az szép. Biztos kapod majd a kedves hozzászólásokat hogy neked még semmi közöd ehhez...ezzel ne törődj, ha eljegyzésetek lesz akkor már igen komolyan van közöd hozzá, bár én meggondolnám hogy igent mondja e amíg ezt nem tisztázza. Megsértődik az anyós aztán majd megbékél, de ha a párod nem rendezi le akkor soha nem lesz nyugtod, hiába szereted a párod a gyerekkel meg még rosszabb lesz. Mindenképp a párodnak kell lépnie, ne te lépj, max csak le lépj.
2012. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen típusú férfiak nem nagyon változtatnak.

Ha mindig teret ad anyucinak akkor te mindig a második leszel.

Le kéne válnia anyuciról. Csak te nem fogsz tudni semmit tenni, fejben kell eldőlnie.


Gondold el, mi lesz ha gyerekek lesznek? Biztos egy férfi-anya párossal akarod megosztani az életed?

2012. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális! Miért ad neki kulcsot? Ennyire anyuci pici fia a párod?:S
2012. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

ma 21:39


cáfolnám, tud változtatni, ha akar....

2012. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindkét felnőtt fiam külön költözött,éli a maga életét.Mindketten adtak kulcsot(a menyeim beleegyezésével persze),hogy nekem is legyen,hogy amikor csak akarok látogassam őket.Arra hivatkoztak,hogyha nem lennének otthon amikor átmegyek hozzájuk ne álljak órákat a az esőben,hidegben.

Én elfogadtam a kulcsokat.Ma is kint vannak az előszobában a kulcsszekrényben.Ott tartom őket,hátha valamelyik menyem,vagy fiam rám telefonál,hogy "bocsi,de elhagytam a kulcsomat,vagy kizártuk magunkat"

Nagyon jó az aranytartaléknak.De én soha nem megyek át egy üres lakásba(minek???) és akkor sem megyek át ha nem szóltam előtte vagy nem hívnak..Megvan a magam élete,szerintem úgy normális ha hagyjuk hogy a fiatalok is éljék a saját életüket.

(talán ezért is jó a kapcsolatom mindkét menyemmel)

Kedves kérdező.Ha tudsz beszélgess el erről az anyósjelölttel,mert ha eldurvul a helyzet,sosem fogtok jóba lenni,és csak rosszabb lesz.

Ha nem tudtok kommunikálni,akkor ajánlom fogadd meg a többiek tanácsát.Bezárod az ajtót,a kulcs a zárban,a csengő kihúzva.

2012. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Kedves utolsó, olyan jó volt olvasni a válaszod. Ez a normális, egészséges hozzáállás.
2012. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!