Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a pasi kulcsot...

Normális hogy a pasi kulcsot ad az anyjának a házához? Az meg akármikor beállít ha csak én vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Én eléggé furcsának találálom, hogy a párom kulcsokat adott az anyjának a házához. 2 bejárati ajtó, 2 nagykapu, 1 kapu, 2 garázs, 3 mellékhelyiség és mindenhez kulcsot adott neki. Mi szükség van erre? Amikor én itthon vagyok? Esetleg a hálószobához nem fog kérni az anyja kulcsot? Mert ha nem kapott volna kulcsokat akkor vérig sértődne. Nem adott ő egy fillért sem a párom házába. Mégis úgy tesz, mintha neki több köze lenne a párom házához mint nekem, aki menyasszonya leszek 2 hónap múlva. Úgy néz rám anyósom, mintha engem el kellene taposni. Szó nélkül beállít. Nem hívja senki és még csak nem is szól hogy jön. Vasárnap reggel is beállít 8kor, én meg akkor kelek fel. Miért ne aludhatnék akármeddig, mi köze van neki hozzá hogy mit csinálok ott ha párom nincs otthon? páromtól folyton kérdezgeti azt is hogy ő főzök e van-e mit ennie vagy ha nincs akkor menjen haza, megfőzi a kedvencét stb. Meg ha főztem az biztos nem sikerült jól, menjen haza enni stb. Lesi a kimosott bugyikat is ha bemegy a fürdőbe. Beles a hűtőbe. Komolyan jól megmondanám neki a magamét. Párom is mondta már az anyjának, hogy nem kell engem ellenőrizgetni, de el tudom képzelni hogy hogy mondta neki. Ha normálisan mondta volna, erősebb vagy határozottabb hangnemben biztos megérti az anyja. Igy meg csak azt hiszi az anyja, hogy azért mondta neki párom hogy nem kell engem ellenőrizgetni, mert hogy én kértem őt meg erre.

2012. máj. 12. 21:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Hozzánk a férjem lányának van kulcsa, de minden esetben telefonál, ha jönne.


Egyszer az anyja önkényesen elvette a kulcsát és arra értem haza, hogy a nappali közepén áll. Na, abból lett nagy balhé, mert neki nem szántam kulcsot, de a férjem se. Kishíján rendőrt kellett hívni rá, mert nem akart távozni...

2012. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
Figyeljetek! Tutira itt van a leendő anyós és minden választ lepontoz!!!!!!
2012. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy van kulcsa az szerintem nem olyan gáz.


Először ülj le a pároddal, hogy ez neked így nem jó, mert munka után nem az anyjával akarsz törődni, hanem magaddal, vele. Ha nem változik semmi, beszélgess el az anyjával is, lehetőleg amikor ott van a párod. Mondj konkrét eseteket, hogy mikor és miért zavart.


Esetleg a kölcsönösség elve alapján kérj te is kulcsot az anyja házához, és ha van szabadnapod ugorj át csak úgy, nézz körbe, bírálj mindent.

2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%
Az én anyósom egyszer rendet rakott a ruhás szekrényünkbe.Szerintetek?Gyűlölöm,ha valaki a bugyimba turkál.Nincs kulcsa a házunkhoz,ő akkor tevékenykedik,ha rábízzuk a gyerekeket,na azóta nem is sűrűn.A legújabb az,hogy édesanyámmal úgy viselkedik,mint ha a gatyájából rángatta volna ki.Szerdán lesz anyák napi ünnepség az iskolába és nem merem mindkettőt meghívni,ill. anyukám maga mondta,hogy inkább ő nem megy,mert anyós kiveri a balhét és leéget mindenki előtt.Ti mit tennétek a helyembe?Mardos a lelkiismeret,mert mindkettőnek ott a helye,de félek,mert anyósom egyszerűen nem tud viselkedni.És hozzátenném,hogy mindig figyeltem mindenkire,még arra is,hogy ha családot látogatunk,akkor az arányba legyen,nem csak édesanyámat hívom,hanem anyósomat is,tisztelem őt,de kizárólag a párom kedvéért,mert már annyi keserűséget okozott,hogy elmondani nem tudom.Az sem megoldás,hogy összeveszek vele és nem jöhet hozzánk,mert akkor a párommal és a gyerekekkel cseszek ki.Hozzáteszem a gyerekek sem akarnak menni hozzá,de mindig mondom nekik,hogy a mama szereti őket és igen is egy héten egyszer meglátogatjuk őt.
2012. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
36%
szerintem az urad egy veréb, az asszony meg meg fogja keseríteni az életeteket, hozzánk is járt az anyós okoskodni én meg el zavartam, ki dobtam, nyogalom is lett egyből, de azt nem fogja meg tenni az urad mert anya kicsi fia
2012. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
én várnám mikor jönne és meztelenülsétálgatnék, mit sem zavartatva magam ,kedélyesen elcsacsognék :D pukkadjon meg
2014. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Hogy alakult az életetek kedves kérdező???
2014. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
0%
Szerintem meg örülhetnél, hogy van aki rátok néz, saját anyjának szép is lenne ha parancsolgatna… még is csak ő szülte veled meg csak együtt él van különbség. Megnézném az ő szemszögéből is valoszinüleg "remek" háziasszony lehetsz te is.
2014. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!