Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom eléggé megbántott,...

Anyósom eléggé megbántott, vagy ez nem nagy ügy?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem anyósom, hogy még nem született meg az a nő aki a fiainak jó lenne. Mind ezt úgy, hogy másfél éve ismerjük egymást és kb 3 hónapja lett szorosabb a viszonyunk.


2 fia van, egy 33 éves ő az én párom, és egy 40 éves aki 20 éves "komolytalan" pláza cicákkal foglalkozik.


Eléggé megbántott ezzel.



2012. aug. 15. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor anyósod, vagy nem anyósod. Mert ha még nem, nehezebb a dolgod. Könnyebben elmarhat a fia mellől. Ha pedig már igen, jobban meg tudod magad védeni, a férjed is jobban melléd állhat és bizonyítani is könnyebben tudsz.
2012. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyfajta szólás is, kérdés hogy ezt mint szólás mondta vagy kifejezetten neked címezte. Ott helyből rá kellett volna kérdezni, mostmár késő nekiszegezni a kérdést, ne foglalkozz vele.
2012. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Szerintem ez annyira ha egyébként jó viszonyban vagytok nem is bántási kategória. Inkább a tények könyörtelen kimondása. Nézd, talán a te apukádnak se született meg az a fiú, aki alkalmas lenne melléd.
2012. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy arra gondolt,h a fiúknak nagyok az igényei,és a kákán is csomót keresnek...egy mondatból nem hiszem,h lehet értelmes választ adni....szövegkörnyezet nagyon sokat számít...
2012. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Anyós jelölt csak. Félek, mert elég őszinte amolyan bunkóan és nem csak velem, nem csak nekem szól.

Nem hozzám fűzte, de nem fogok semmit bizonygatni, hogy én "megfelelő" vagyok.


Unokára is vágyik, mert még egyik fiúnak sincs, tudja hogy én esélyes vagyok, de mégsem kedves.

2012. aug. 15. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ó, hát anyósodnak legalább 60 éve megszületett a tökéletes nő a kisfiának..., ő überelhetetlen. De ezt hagyjuk! Valószínűleg valamiben jobb vagy nála, műveltebb vagy, vagy jobban főzöl, stb. Így hát egyszerűbb az ócsárolás. A plazacicákon meg nincs mit irigyelnie (max. a jobb külsejüket).
2012. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arról beszéltünk előtte, hogy szerinte a fiainak milyen "gáz" csajok voltak az életükbe, savazta őket szépen.
2012. aug. 15. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, hogy nagy ügy-e, azt te tudod. Ha téged bánt, akkor nyilván neked az.


Nekem nem lenne, én szerintem nem foglalkoznék vele. Az anyukák ilyenek, féltik a gyerekeiket - túlzásba is viszik mindig. Nem hiszem, hogy meg akart bántani téged.

2012. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az még nem feltétlenül rossz, ha az anyósjelölt olyan "bunkóan őszinte". Az én anyósom is ilyen. Mikor megtudta, hogy már voltam egyszer házas, az első mondata az vot, hogy "Ugye gyereked még nincs?"...aztán az eljegyzésünk bejelentésekor még csak egy puszit sem kaptam tőle gratulációként. Ezeket a sértéseket nem fogom elfelejteni, de ettől még el tudok vele beszélgetni és normális a kapcsolatunk.

Ennek ellenére állítólag kedvel, csak hát ő olyan bunkóan őszinte, ami a szívén az a száján.

Szóval lehet ettől még jó anyós belőle...de a 3 lépés távolság itt is létfontosságú szerintem.

2012. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!