Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom nagyon prűd és beszólo...

Anyósom nagyon prűd és beszólogat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte is voltak súrlódások köztünk, amikor még csak udvarolt nekem a férjem. Nem tetszett az öreglánynak, hogy miniszoknyát, szűk ruhákat hordok és hogy "csak úgy" szexelünk. Ezen végül túl tettem magamat az évek alatt, boldog házasságban élek férjemmel és három gyerekemmel. Valóban kissé szabad gondolkodású vagyok, de nem érzem azt hogy ezzel bárkinek is ártanék. A hétvégén eléggé kiverte a biztosítékot nála a 6 éves kislányomnak az elszólása. Anyós nem aludt az éjjel, mert melege volt ő meg az ajánlotta neki hogy vetkőzzön le, mert mi is mindig úgy alszunk. Valóban, fürdés után nyáron már nem veszünk magunkra semmit, a kicsin kívül van még egy 10 éves fiam és egy 12 éves lányom. Nagyon örülök neki hogy kiskamaszként elfogadják a testüket és nem szégyellik előttünk sem, erre az anyós egyből nekem esett, hogy micsoda erkölcstelen dolog mutogatni magunkat előttük. Teljesen összezavarom (?) őket az egészséges fejlődésben. Szemérmesség nélkül hogyan lesznek majd erkölcsös emberek... mondott még sok mindent most csak ezek jutnak eszembe, de már lüktet a fejem!

Egyenesen azt éreztette velem, én valójában perverz vagyok, de komolyan mondom eszembe se jutottak még ilyenek, hogy a serdülő gyerekeimet lessem!! Egyszerűen jól esik este a 30 fokos lakásban ruha nélkül beülni tévézni...

Szerintetek ki a normális?



2012. aug. 7. 07:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
71%

1. Az nem világos, hogy az anyós honnan tudja, hogy "csak úgy" szexeltek? Mert ha hallja, vagy egyéb módon észreveszi, akkor az azért nincs rendben, ha csak annyi, hogy bezárjátok a szobaajtót, akkor magánügyetek.

2. A meztelenséghet annyit, hogy egy bugyi-melltartó, illetve bikini azért nem annyira sok ruha, hogy melegitene. Kamasz gyerekek elött én sem tartom jónak, ha a szülök meztelenül mászkálnak elöttük. Az elfogadott normák szerint a meztelenség partnerek között elfogadott, az egyéb családtagok elött nem nagyon. (Természetesen ebbe nem tartozik bele, hogy ha véletlen valaki rányit a máskira, akkor cirkuszolni kellene, de direkt meztelenkedni szerintem sem optimális)

3. Amit viszont végképp nem értek: az anyósékkal együtt laktok?


30/N

2012. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, most megerősítést vársz arra, hogy az anyósod nem normális, úgyhogy le fogsz pontozni, de teljesen normális, amiket mondott, csak neki más értékrendje van, mint neked, másképp nevelték.


Egy hatévesnél még elmegy, de a 12 éves nagylányoddal már vigyázz, nehogy annyira "elfogadja" a saját testét, hogy aztán egyszer csak azzal állítson haza, hogy terhes.


Az meg, hogy valaki rendesen felöltözik, még nem jelenti azt, hogy szégyelli a testét, egyszerűen csak úgy van vele, hogy minek tegyen ki a kirakatba olyat, ami nem eladó.

2012. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
76%

Nemek közt semmi bajom a ruhátlansággal, de hogy egy apa a 12 éves nagylánya előtt mutogassa magát az nagyon gáz . És ez igaz rád is. A 10 éves fiaddal.

Igazuk van hogy egy kis bikini vagy fürdőgatya mindenkin elfér.

Kérdésedre a válasz: az anyósod a normális.

Szegény kislányod ha máshol is elmeséli lesz majd gúnyolódás rajta a suliban.Még jó hogy eddig csak a mamának mondta.

2012. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan sok gond van az anyósoddal, de most neki kell igazat adnom. Szerintem egyáltalán nem egészséges, hogy meztelenkedtek akármilyen meleg van. Egy bugyi melltartóval mindenkin elfér a legnagyobb melegben is. Felesleges a gyerekeknek a szülei nemi szervét látni. Nekem is van egy 9 éves lányom, de max akkor lát meztelenül ha fürdök és bejön hozzám.
2012. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 hollófernyiges ***** válasza:
62%
Te vagy a perverz.
2012. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
54%

Leszek első aki veled ért egyet,de nem szülőként (még)


Én ugy nőttem fel,hogy dögmelegben meztelenül aludt mindenki,nappal is meztelenül mászkáltunk amikor zuhany után megszáradni hagytuk magunkat.Eszembe nem jutott hogy zavarjon a szüleim meztelensége (nem csináltak semmit előttem),vagy én legyek szégyellős.

Felnőttem,normális vagyok,normális kapcsolattal.


Hagyd rá anyósodra,mondja a magáét.

2012. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
58%

Anyósod nem prűd,hanem normálisan gondolkodik! Jó ízlésű ember nem járkál otthon mezítelenül,főleg nem a gyerekek előtt! Akármilyen meleg van,egy fürdőruha nem melegít sokat. Ha a lányod elszólta magát a mama előtt,megteszi ezt az iskolában is.

A gyerekeknek NEM így kell megismerni a testüket! Főleg nem a szüleiét! Már csak az hiányzik,hogy a szexből is bemutatót tartsatok nekik!

A meztelenség nem tartozik az egészséges fejlődéshez! Igen,te vagy perverz.

2012. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
72%

Sztem is gáz 12 éves gyerek előtt meztelenül rohangálni otthon. Ha nagyobb lesz, 16-18, akkor is ez lesz a "norma" otthon? Jelen esetben én is inkább az anyósnak adnék igazat.

Nemsokára a lányodnál jön a kamaszkor, és ilyen meztelenkedés után nem tudom h fogod majd tudni kezelni, ha minden pasi előtt ledobálja majd a ruháit, mert neki ez a normális. Nem lesz szégyenlős az biztos.

Azt még hozzáteszem, ha egy gyermek nélküli pár meztelen otthon, azzal semmi gondom, 2 együtt élő ember sztem simán megteheti, belefér, vagy ha a gyerek még nagyon kicsi. De így már gáz sztem.

2012. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy a kérdezővel értek egyet. Semmi rosszat nem látok abban, amit a kérdező leírt, melegben mi is ugyanígy viselkedünk családként. Anyósom néha berzenkedik, hogy nem jó dolog ez, de hát ő másképp képzeli, másképp szokta, rendben, nem haragszunk rá, nem pontozzuk le (mint itt szokás) pusztán azért, mert más a véleménye.
2012. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
66%
tényleg gáz h pucéran mászkáltok a gyerekek előtt és még ők is pucérak. az anyósodnak igaza van. ez nem prűdség,hanem jó ízlés kérdése. sajnálom a gyerekeket
2012. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!