Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom ezt a helyzetet...

Én gondolom ezt a helyzetet rosszul vagy az anyósom?

Figyelt kérdés
Igen, anyósom 2szer annyit élt mint én viszont szerintem ebben nincs igaza! Párom elkezdett dohânyozni, de nem tüdőzi le csak füstöli, ezt apósommal ki is tárgyaltuk! Viszont ebben az évbe tervezzûk az össze költözést s közöltem hogy nem kell dohányozni mert csak a pénzt viszi el! Anyósomék elég szegények ők anno 20éve pont emiatt mondtak le a cigiről na de ám szegények sokszor nincs az asztalon amit szeretnének s közölte ha én nem veszek cigit a páromnak majd ő megveszi! Egyébként ha van vmi ünnep kedvesemnek 1 pár zoknit nem vesz de cigit azt venne! Szerintetek kinek van igaza?
2012. aug. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Az anyósod ne érekeljen. Van valami közöd hozzá? Nincs. Akkor kérem. Problem?

A párod viszont a saját eszével is felfoghatná, hogy nem csak a pénzt viszi, hanem az életet is.

Kérdésedre a válasz: neked van igazad.

2012. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Senkinek nincs igaza.


Neked nincs, mert nincs jogod leszokásra "kényszeríteni" a párodat, így ismerted meg, így fogadtad el, akkor fog leszokni, ha ő akar majd.


Anyósodnak sincs, pont azért, amit írtál. Hasznosabb helyre is tehetné a pénzét, meg neki sincs sok köze a fia cigizéséhez.


Ez egy emberen múlik, és ez a párod.

2012. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
bocs,de ha nem tüdőzi le akkor nincs rászokva, tudom, én is voltam divat füstös. most dohányzom....
2012. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!