Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A Barátommal 3 éve vagyunk együtt,és itt az ideje,hogy össze költözzünk,de addig itt vagyok a szüleinél ideglenesen,tegyük hozzá hogy ami van nekem pénzem mindennap vásárolok ide kaját és napi 2 órát takarítok,mert ezek nagyon koszosak:( De az anyja vagyis az Anyósom nagyon féltékeny mintha utálna egem.állandóan utalgat hogy de fiam ha elköltöztök nem lesz semmitek.az Anna szerinted elmegy dolgozni pff-.-azt én meg nézem,most azért nem tudok menni dolgozni,mert messze laknak pestől,és sok lenne a vonat bérlet,meg amikor ki megyünk cigizni ő rögtön ki jön utánunk de egy jó akarat nincs benne.állandóan utalgat nem tudom,miért utál amikor én mindent meg teszek drága ajándékékat adok neki kedves vagyok.Ő azt mondta a barátjának az anyósa,hogy neki a fia az első,meg állandóan a fiába van betegedve,jó ezzel nincs baj,na de ennyire.múltkor is már sírva álltam fel és be jöttem olyanokat mond múltkor is gyúrtam neki a tésztát,és akkor is egy jó szava nincs..:( szerintetek?

2012. okt. 1. 10:40
 1/3 A kérdező kommentje:
én tényleg kedves vagyok,de ugy át jön hogy utál.meg nagyon féltékeny.
2012. okt. 1. 10:42
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

"ezek nagyon koszosak"


Ezek? "Ezek" pont tetőt adnak a fejed fölé..


Mi az, hogy nem tudsz elmenni dolgozni mert drága a bérlet? Cigire van pénz, bérletre nincs? Na, ne röhögtess már! Az anyósodnak igaza van, neked büdös a munka, ez a nagy igazság...


Amúgy meg tök értelmetlen amit ide leírtál, ha nem dolgozol akkor legalább tanuld meg a kis és nagybetűk használatát..

2012. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Tedd le a cigit, egyből lesz pénz vonatjegyre. Jelentkezz be a munkaügyi központba, ha segélyt nem is, lehet kapsz segítséget az utazáshoz. Szóval odautazni akkor így nem lesz gond, és Budapesten meg tuti találsz valamit.
2012. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!