Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok. Mit...

Nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom, barátnőmmel évek óta kint élünk. Már hónapok óta itthon vagyok, mert édesanyám gyógyíthatatlan beteg. Ti mit tennétek? Maradnátok itthon még hónapokig? Barátnőm megérti hogy itthon a helyem, de én tiszta idegbeteggé válok ha még fél évig maradnom kell.
2012. szept. 21. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos, hogy édesanyám mellett maradnék, amíg csak lehet. Nekem bűntudatom lenne, ha nem lennék vele ezekben a nehéz napokban. De ha neked ez teher, akkor menjél ki külföldre a barátnődhöz.
2012. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem teher,ne érts félre,de ott hagytam őt magára egyedül,emiatt is bűntudatom van,természetesen ha baj van azonnal jönnék,minthogy eddig is,igaz mikor kinn voltam nyugtatón éltem,igaz most is.
2012. szept. 21. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is biztosan az édesanyámmal maradnék. Ahogy az első írta: Ha neked ez nem megoldható, menj ki külföldre a barátnődhöz, és élj azzal a tudattal, hogy egyedül hagytad az anyádat betegen.
2012. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dobjál be 2 nyugtatót aztán menj vissza külföldre. Egy normális embernek ez nem is lehet kérdés.
2012. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anyukádat nem tudod kivinni magaddal?
2012. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért szedsz nyugtatót?
2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinte miért?A tudat hogy a szemem láttára épül le,és nem tehetek érte semmit.
2012. szept. 21. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Aki megszületik, az egyszer meghal. A nyugtatózással mit segítesz és kinek?

Vannak fájdalmak és tragédiák. Ezeket megélni kell és nem elmenekülni előlük egy delíriumos állapotba!

2012. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!