Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A páromnak vagy anyósomnak...

A páromnak vagy anyósomnak van igaza?

Figyelt kérdés

A történet(próbálom röviden)!

Több 100km-re lakunk egymástól,és anyósom egy igazi "műszaki analfabéta". Például mai napig nem tud mobillal telefonálni,hiába van benne a telefonkönyvben a név ő mindig beüti a számokat,azt is papírról mert 1számot sem tud megjegyezni. Ebből lett a sértődés!


A párom elküldte az új telefonszámát facebookon az egyik ismerősnek hogy adja oda az anyjának. Azért nem hívta fel mert az anyósnak lejárt a kártyája(amúgy feltölteni sem tudja egyedül).

Kaptunk egy levelet az anyóstól hogy nem jó a szám nem tud minket elérni,hogy direkt rossz számot adtuk,hogy lesz@rjuk a fejét,és ne csodálkozzunk ha már jövőre nem is él. Persze a párom megkérdezte az ismerőst hogy mi van,és kiderült hogy jó a szám csak az anyja "elfelejtette" elé ütni a 06-ot,mert az ismerős nem úgy mondta neki.


Erre a férjem megsértődött az anyjára hogy ilyen levelet ír közben meg ő a hülye. Próbáltam rábeszélni hogy írjon az anyjának levelet,de nem akar!



2012. dec. 31. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Mit foglalkoztok ennyire a vén hülyével? nem kell a szenilis fején ennyit ugrálni, egye a sértődöttet ha neki jobb, ki kell mutatni hogy lelkiismeretfurdalást baromira nem tud okozni vele. Azt kész.
2012. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezek ketten jobban szeretnek duzzogni mint beszélgetni egymással. Hagyd a francba, ne foglalkozz velük, majd megoldják.
2012. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Egyiknek se.
2012. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez az hogy még nem vén, 56 éves.
2012. dec. 31. 13:34
 5/21 A kérdező kommentje:
Eddig 2SIM kártyát vettünk neki,mert az előző mindig lejárt,mert ugye ha lemegy a pénz nem tudja feltölteni!:( Most is ez van,és nincs vezetékes telefonja.
2012. dec. 31. 13:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen időközönként kell feltölteni a kártyát, de nem lehetne megkérni valami ismerőst, hogy feltöltse neki? Gondolom azért nem havonta jár le.
2012. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyja-fia. Családban maradt a hülyeség.
2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jobb lenne egy vezetékes telefon szerintem. Köttessétek be, annak havonta jön a számlája úgyis, azt meg befizeti a gázzal, egyébbel együtt. Vegyetek neki kis noteszt, telefonkönyvet, írjatok fel minden számot, és segítsetek veszekedés helyett.


Amúgy egyikőjüknek sincs igaza.

2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező! Beszélj Te a férjeddel és az anyósoddal is.Mondd meg a férjednek hogy értse meg az anyját.Mert csak az anyja.És más családokban nagyobb viták is szoktak lenni.És írjon neki levelet.

Menjetek el amint tudtok az anyósodhoz.Kérjetek bocsánatot.Tudom röhej. :-D Aztán segítsetek neki a mobilt használni.Mondjátok el neki szépen,kedvesen,hogy Ti jó számot adtatok meg,csak véletlenül elfelejtette beütni.De ha erre is begurul.Mondjátok azt,hogy lehet egy kis ideig a szolgáltatónál volt hiba. :-D

2012. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Évente egyszer kell feltölteni, ráadásul lehet interneten is.....
2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!